„Graj Trikiem” – premiera już niedługo!

1 minuta czytania

Informacja prasowa

graj trikiem

„Graj Trikiem”, najnowszy alamanach MG wydawnictwa Portal w tym tygodniu trafi do sprzedaży. To trzeci tom mini cyklu rozpoczętego przez „Graj z głową”.

Na trylogię składają się „Graj z głową” (o graczach i relacjach miedzy graczami a MG), „Graj fabułą” (o scenariuszach i projektowaniu przygód) i „Graj trikiem” (o przygotowaniu sesji).

Z okazji nadchodzącej premiery na stronie internetowej Portalu opublikowano obszerny fragment dodatku.

Graj trikiem ukaże się w ramach akcji 3xRPG, w której wydawnictwo Portal opublikuje trzy podręczniki RPG: grę fabularną „InSpectres”, almanach Mistrza Gry „Graj Trikiem” oraz dodatek do Neuroshimy „Krew i Rdza^2”.

Komentarze

0
·
Przejrzałem i muszę powiedzieć, że wstęp mówi całą prawdę Improwizacja jest najważniejsza i to jak się opowiada. Można wciągnąć graczy tak w przygodę, że nic im więcej nie potrzeba, a i tak zapamiętają tę sesję do końca życia;)
0
·
Fragment obiecujący. Wstęp jakże prawdziwy Ale mapki się przydają do prowadzenia walk, wydrukowane grafiki są świetnym materiałem dla wyobraźni, a muzyka i oświetlenie budują klimat. Nie odrzuciłbym tego wszystkiego tak po prostu
0
·
Oczywiście, że tego też bym nie odrzucił ale niezbędne nie jest. Kwestia tego ile czasu ma się na przygotowanie.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...