Najbliższe plany wydawnicze Copernicus Corporation

1 minuta czytania

copernicus corporation

Wydawnictwo Copernicus Corporation za pośrednictwem swojego profilu na serwisie Facebook opublikowało raport, w którym przedstawiono najbliższe plany dotyczące wypuszczenia na rynek kolejnych produktów sygnowanym swoim logiem. Najwięcej powodów do zadowolenia będą mieli fani książek z serii "Herezja Horusa" oraz "Prymarchowie: Fulgrim", ale nie zabraknie także czegoś dla miłośników papierowych gier RPG spod szyldu "Warhammera", "Dark Heresy II" czy "Witcher RPG".

W pierwszej kolejności na sklepowe półki trafią "Ogień Śmierci", czyli kolejny tom "Herezji Horusa", jak też "Prymarchowie: Fulgrim – Feniks Palatyński". Oba te tytuły będzie można zarezerwować w ramach przedsprzedaży od 7 lutego, zaś premierę zaplanowano pięć dni później. W marcu możemy spodziewać się kolejnych tomów. Warto także wspomnieć o audiobookach, bowiem po ciepłym przyjęciu wydawca obiecuje w nadchodzących miesiącach kolejne książki właśnie w tej formie.

copernicus corporation

Fani papierowych gier RPG powinni ucieszyć się z aktualizacji stanu produkcji dodatków do czwartej edycji Warhammer Fantasy Roleplay, Witcher RPG oraz Wrath & Glory. Trochę dłużej będą musieli poczekać naśladowcy sławnego Conana, bowiem ten produkt jest kompletny dopiero w 85%, jak też "Warhammer Age of Sigmar RPG: Soulbound", bowiem przedłużający się proces akceptacji sprawia, że trudno wskazać choć przybliżoną datę premiery zarówno Podręcznika Podstawowego, jak też Zestawu Podstawowego.

Komentarze

0
·
Przyznam, że jestem pod nielichym wrażeniem tego, w jakim stopniu na przestrzeni lat Copernicus się rozwinął. Nie nadążam za nowościami wydawniczymi z mojego ukochanego świata Warhammera (brakuje czasu i kasy, aby być na bieżąco ze wszystkim), a poziom tłumaczeń i korekty, który kiedyś był mocno dyskusyjny, teraz trudno się do czegoś przyczepić.

...i są to doskonałe wieści Bo Młotek zasługuje na to, aby cieszył się popularnością w naszym kraju i był wydawany godnie

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...