Ruszyły pracy nad piątą edycją papierowego Wilkołaka

1 minuta czytania

"Werewolf: The Apocalypse" będzie miało swoją najnowszą, czyli już piątą, edycję. Właściciel marki ogłosił, iż znalazł strategicznego partnera i zarazem twórcę, dzięki czemu będziemy mogli raz jeszcze przenieść się do alternatywnej współczesności, w której nie brak stworów z legend czy mitów.

werewolf

Szwedzkie Paradox Interactive od pewnego czasu szukało kogoś, kto stworzy najnowszą edycję gry znanej nad Wisłą jako "Wilkołak: Apokalipsa". Strategicznym partnerem przy tym projekcie będzie Hunters Entertainment, czyli firma stojąca za za systemem Kids on Bikes. Obecnie zajmuje się także przekształceniem serii "Modyfikowany Węgiel" na pełnoprawną grę RPG.

Przypomnijmy, że w papierowej "Apokalipsie" wcielimy się w Garou, czyli dziecko świata materialnego oraz tego duchowego, znanego jako Umbra. Będziemy mogli przekształcać się w tytułowego wilkołaka wedle uznania, bowiem znów musimy odegrać rolę zbawcy. Wrogowie wokół będą nam w tym przeszkadzać, podobnie jak inni zmiennokształtni, którzy chcą osiągnąć ten sam cel przy użyciu innych metod.

Umierającą Gaję przyjdzie nam odwiedzić najprawdopodobniej w 2021 roku. O planach polskiego wydania póki co nie mówi nikt.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...