Ruszyła zbiórka na Void Dancers RPG!

2 minuty czytania

Bezkompromisowy świat przyszłości, gdzie największym zagrożeniem nie są obcy, wirusy czy promieniowanie, lecz sam człowiek i jego mroczne żądze, które popychają go do coraz gorszych okropieństw w celu realizacji swoich skrajnie egoistycznych celów? Rzeczywistość, gdzie korporacje zastąpiły Boga, natomiast władza, chciwość czy dominacja to fundament nowego dekalogu? Bezduszni wizjonerzy, zaślepieni terroryści, szpiedzy oraz szpicle, a także zwykli ludzie, starający się jakoś związać koniec z końcem w koloniach, gdzie nierzadko woda czy powietrze urastają do rangi towaru luksusowego? Takie klimaty łykam bez popitki. Witajcie w 2323 roku.

void dancers

Gra fabularna "Void Dancers" zapowiada się intrygująco, szczególnie dla miłośników postcyberpunka oraz biopunka. Dodatkowo to polski projekt, bo stworzony od podstaw w umyśle Michała Selke. Od gracza dla graczy. Jeżeli w tym momencie pomyśleliście sobie – "Hej, to rodzaj inicjatywy, którą chciałbym w jakimś stopniu wesprzeć!" – to doskonale się składa. Właśnie rozpoczęła się zbiórka, której celem jest wydrukowanie podręcznika do gry. Cele są szczytne i przyziemne, więc warto chociaż rzucić okiem.

Jak możemy przeczytać na stronie projektu:

Zamysłem tej kampanii jest wydanie drukiem podręcznika Void Dancers w Polsce.

Jest on efektem kilku lat pracy i przeszedł już redakcję merytoryczną oraz wstępną korektę. Aby sfinalizować projekt musi on przejść jeszcze dwie korekty (gdyż w procesie wydawniczym zawsze wkradają się jakieś chochliki), a także skład DTP. Podręcznik będzie wydany w formacie A4, w twardej i szytej oprawie, ze wstążką do zaznaczania wybranego miejsca. Na 250 stronach kredowego papieru oprócz tekstu znajdzie się ponad 120 ilustracji oddających ponurą atmosferę biopunkowego thrilleru.

Do zrealizowania celu potrzebne jest 8000 złotych. W ciągu pierwszych godzin twórcy zebrali już 35% potrzebnej kwoty, więc szansa na pozytywne zakończenie kampanii rysuje się w jaskrawych barwach. Do końca zbiórki pozostało jeszcze 35 dni, więc możecie spokojnie przemyśleć sprawę, a potem śmiało dorzucić swoją cegiełkę.

Po więcej informacji, aby nie było, że sprzedaje się tu kota w worku, zapraszamy pod ten adres. To co, moi drodzy, pomożecie?

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...