Neverwinter Nights 2

Powrót serwera Ashaba

Dodał: , · Komentarzy: 0
arvien czarnowlosa

Dawno temu były Wrota Baldura, następnie nastał czas Neverwinter Nights i jej kontynuacji. Niedawno światu ukazał się Ferelden w Dragon Age.

Ale każda przygoda ma swój Początek i swój koniec. Dlatego osobom, którym mało jest przygód, przedstawiamy najbardziej znany serwer do rozgrywek w świecie Forgotten Realms – Ashaba.

Serwer nie jest nowy, lecz właśnie skończył się tam poważny remanent. Przerwa trwała ponad rok i wprowadziła przełomowe zmiany i poprawki (zmiany w rozwinięciu).

Planowany start serwera: 02.01.2010

Neverwinter Nights 2

Firma CD-Projekt poinformowała, że dzisiejszego dnia do sprzedaży trafiły dwa długo wyczekiwane przez fanów dodatki do Neverwinter Nights 2: Gniew Zehira oraz Wrota Zachodu.

Pierwszy z dodatków oferuje możliwość stworzenia przez gracza całej drużyny od podstaw, nowy system dialogowy i handlu oraz udostępnia podróżowanie po całej mapie. Gniew Zehira jest dostępny w cenie 79,90.

Wrota Zachodu są nietypową modyfikacją autorstwa Ossian Studios. Mod ma zapewnić 15 godzin nowych przygód, podczas których gracz pozna tajemnice tytułowego miasta oraz kryjących się pod nim kanałów. Cena modyfikacji wynosi 59,90.

Zainteresowani obydwoma dodatkami mogą zakupić pakiet, w skład którego wchodzą wspomniane wcześniej dwa tytuły. Cena wynosi 99,90.

Neverwinter Nights 2

Naisou Volume 2 pod koniec kwietnia

Dodał: , · Komentarzy: 0

Wczoraj pojawiła się informacja odnośnie wydania Naisou Volume2 do Neverwinter Nights 2.

Mod ten w pierwszej wersji dodawał uroczy domek w japońskim stylu. Po ciepłym przyjęciu i kilku sugestiach autor postanowił dalej rozwijać swój projekt. Wersja druga zawierać będzie dodatkowo klimatyczny ogród, wzorowany na tych już istniejących.

Po więcej informacji zapraszam na forum.

Screen
Neverwinter Nights 2

Kilka dni temu w końcu ukazało się demo jednej z najciekawszych w ostatnim czasie modyfikacji do Neverwinter Nights 2.

Mowa tu oczywiście o Planescape Trilogy, o którym informowaliśmy już wcześniej. Pojawiło się demo o nazwie Purgatorio, które przedstawi nam fragment świata rodem z jednego z najlepszych RPG-ów wszechczasów – Planescape Torment.

Podróżników ponownie zmierzających do Ula zapraszam pod ten adres.

Logo
Neverwinter Nights 2

Błędy w polonizacji

Dodał: , · Komentarzy: 0

Znalazłeś błąd językowy w grze Neverwinter Nights 2 lub w dodatku Maska Zdrajcy? Zgłoś o tym firmie CD-Projekt, która prosi wszystkich fanów NWN o pomoc.

Korzystając ze specjalnego formularza należy zaznaczyć odpowiedni tytuł gry, wpisać opis poprawki i dodać załącznik (screena, na którym widnieje błąd językowy).

Błędy można zgłaszać do 5 kwietnia. Pewna część poprawek zostanie uwzględniona już przy premierze drugiego dodatku o tytule Burza Zehira. Pozostałe zostaną najpewniej wprowadzone w patchu, który z czasem także zostanie udostępniony graczom.

Neverwinter Nights 2

Dragonlance Nights

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dwa dni temu ruszył blog Dragonlance Nights – powstającej modyfikacji do Neverwinter Nights 2.

Jak sama nazwa wskazuje, dane nam będzie pobawić się w świecie Smoczej Lancy. Na blogu znajdziemy listę przygotowywanych ras grywalnych oraz pierwsze grafiki projektowanych przedmiotów.

Zainteresowanych tym modem zapraszam tutaj.

Neverwinter Nights 2

The Romance Pack dla NWN 2

Dodał: , · Komentarzy: 7

Walentynki już za nami, ale komu wciąż mało miłosnych uniesień, ten powinien zainstalować nową modyfikację o nazwie The Romance Pack dla Neverwinter Nights 2 oraz dodatku Maska Zdrajcy.

Od teraz będziemy mogli flirtować z takimi postaciami jak: Bishop, Casavir, Elanee, Neeshka, Gann czy Safiya. Mod dodatkowo zawiera romantyczne epilogi w Masce Zdrajcy dla wszystkich naszych towarzyszy.

Więcej informacji pod poniższymi adresami:

Neverwinter Nights 2

Nowa fryzura w Neverwinter Nights 2

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dziś pojawił się mały mod do Neverwinter Nights 2.

Wart odnotowania jest fakt, iż dodaje on nowe fryzury dla postaci, zaś za stworzenie moda odpowiada nasz rodak Tomek. Jeśli dotychczasowe ci się znudziły, to spokojnie możesz kliknąć tutaj. Mod obejmuje tylko żeńskie postacie, ale ma być stopniowo rozwijany.

Screen
Wczytywanie...