Tłusty Czwartek #56 – Marzenia się spełniają


Drodzy czytelnicy, miłośnicy Tłustych Czwartków!

Dzisiejszego wieczora muszę podzielić się z Wami smutną nowiną... Wiem, że wielu z Was pokochało te nadzwyczajne, barwne i śmieszne aktualizacje. Wiem, że nasza redaktorka, pochodząca z innej planety, co tydzień potrafi niejednego z Was rozbawić do łez. Wiem, że czwartek bez Tłustego Czwartku czwartkiem nie jest. Bądźcie tak mili i posłuchajcie...

Pewnego upalnego dnia, wcale nie tak dawno temu, jak to zwykle bywa, drużyna GE spędzała popołudnie w mrocznych zakątkach redakcji, zastanawiając się, jak zawładnąć światem. Przed całkowitą zagładą ocaliła Was niecodzienna sytuacja: zadumany zerknąłem na okno, a tam jak torpeda do środka wleciała zielona brukselka z mieczem świetlnym. Chwyciłem za ołówek i ruszyłem na napastnika, gdy z wszystkich stron nadeszło zielone wsparcie. Brukselki-terrorystki wychodziły zewsząd: kosza na śmieci, szuflad, szaf i, ba, nawet kubka z kawą naszego administratora. Otoczyły nas! Walczyliśmy co sił, niestety, szkolone na drugim końcu świata warzywa okazały się za silne, zakneblowały nas, związały! I zażądały jednego... postawiły przed wyborem... nasze życia czy Eirin? Nie zastanawialiśmy się długo, oddaliśmy redaktorkę, posprzątaliśmy bałagan i wróciliśmy do pracy, dlatego mam niezmierną przyjemność przedstawić Wam nową podstronę na GameExe, tym razem poświęconą grze Star Wars: The Old Republic, która jest owocem wspólnych prac tłumaczy: Medivha, Strażnika, Wiktula oraz Ven'Diego. Nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć Wam przyjemnego czytania!

Tłusty czwartek

Star Wars: The Old Republic

Artykuły

Zasoby

Frakcje

Klasy Republiki Galaktycznej

Klasy Imperium Sithów

Niezależni NPC

NPC po stronie Republiki

NPC po stronie Imperium

Planety

Humanoidy

Droidy

Potwory

Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Przy okazji robienia reklamy głównemu konkurentowi Wiedźmina 2 do tytułu Najlepszej Gry E3 według portalu Gamespot, należałoby wspomnieć, iż rzeczony The Witcher 2 został uznany przez francuski portal Jeuxvideo.com najlepszym erpegiem targów. Jutro natomiast rozpoczyna się druga tura głosowania na Gamespocie. Stańcie po jasnej stronie Mocy i oddajcie głos na Wiedźmina! Bezpośrednio na stronę głosowania najlepiej wchodzić przez www.thewitcher.com.
Odpowiedz
Widząc komentarz pomyślałam: e, może ktoś przejął się moją niewolą?


Jakieś wielkie było moje rozczarowanie!
Odpowiedz
← Nowości

Tłusty Czwartek #56 – Marzenia się spełniają - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...