Drakensang: The Dark Eye

Mamy już świeżutkie wyniki konkursu, w którym do wygrania były dwa egzemplarze Drakensang: Dragon Edition. Zadaniem uczestników było zarekomendowanie w kilku zdaniach swojej ulubionej gry cRPG. Zwycięskie teksty możecie przeczytać w rozszerzeniu newsa, a zapewniam Was, że warto. Oczywiście, liczę, iż sami również podzielicie się swoimi typami.

drakensang
Drakensang: The Dark Eye

Jeśli siedzicie w domu i nie macie pomysłu na niedzielny wieczór, to być może zainteresuje was informacja, iż trwa właśnie na łamach Game Exe konkurs, w którym do wygrania mamy dwa egzemplarze gry Drakensang: Dragon Edition, ufundowane przez firmę Techland. Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w losowaniu?

drakensang, drakensang dragon edition, techland, game exe konkurs

Wiadomo, że należy przysłać na adres mailowy redakcji zdjęcie odciętego smoczego łba.... Żartuję oczywiście. Wystarczy, że udacie się na podstronę konkursu, gdzie znajdziecie wszelkie niezbędne informacje. Na najlepsze prace czekamy do 28 lipca!

Drakensang: The Dark Eye

Drakensang do nabycia w CD-Action

Dodał: , · Komentarzy: 0
cd-action, kwiecień 2010

Już 16 marca (wtorek) do kiosków i salonów prasowych w całej Polsce trafi najnowszy, kwietniowy numer CD-Action. Miesiąc to wyjątkowy, gdyż pismo obchodzi właśnie swoje czternaste urodziny, co w obecnych czasach i w rodzimej branży jest osiągnięciem wzbudzającym niewątpliwy respekt. Zanim więc wzniesiemy toasty i wypijemy kieliszek szampana za najpoczytniejszy polski miesięcznik skupiający się na grach komputerowych i wszystkim tym, co z nimi związane, wgryźmy się w zapowiedź 176 numeru. Co też dumni redaktorzy magazynu przyszykowali dla fanów cRPG tym razem?

W tym miesiącu dość krucho ze smacznymi tekstami znajdującymi się w obszarze naszej tematyki, jednakowoż nie jest aż tak źle, aby spuszczać nosy na kwintę. Fanów postapokalipsy zapewne ucieszy obfita zapowiedź gry „Fallout: New Vegas”, tym bardziej, że autorzy zarzekają się, że przemycili do tekstu kilka smakowitych informacji. Nie można też przejść obojętnie obok relacji z beta-testów legendarnego tytułu firmy Blizzard – „Starcraft II”. Prawda, to nie jest cRPG, jednakże uniwersum tkwi dość mocno w szponach fantastyki naukowej, dlatego też zawsze warto wiedzieć, co w trawie piszczy.

Drakensang: The Dark Eye

Game Exe zwycięzcą!

Dodał: , · Komentarzy: 15

Szanowni i drodzy czytelnicy! Uroczyście pragnę poinformować, że cała załoga portalu Game Exe na długie lata zapamięta dzisiejszy wieczór. Okazało się bowiem, iż w zorganizowanym przez firmę Techland konkursie na najlepszą stronę / dział dedykowany grze Drakensang: The Dark Eye, to właśnie nasz dział został uznany za najlepszy.

Cieszymy się, że organizatorzy docenili starania i trud, który zadał sobie cały zespół pracujący nad tym projektem, by to właśnie Wam żyło się łatwiej. Serdecznie dziękujemy firmie Techland i, nie kryjąc swej radości, zapraszamy wszystkich do przeglądania naszych zasobów na temat Drakensang: The Dark Eye.

Drakensang: The Dark Eye

Informacja prasowa

Zbliża się koniec konkursu na najlepszą stronę fanowską/dział dedykowany rozbudowanemu RPG – Drakensang: The Dark Eye. Konkurs trwa jeszcze do końca maja, więc są to już ostatnie chwile, by dopracować i wzbogacić swoje strony. Najlepsze z nich oczywiście otrzymają banery partnerskie na oficjalnej stronie gry, a także cały szereg różnych nagród związanych z tym RPG.

W skład puli nagród wchodzą:

  • Edycje Kolekcjonerskie gry.
  • Egzemplarze Drakensang: The Dark Eye.
  • Zapalniczki benzynowe Drakensang z limitowanej edycji.
  • Szereg różnych gadżetów Drakensang: koszulki, smycze itd.

Osoby, pragnące zgłosić swoją stronę/dział do konkursu, proszone są o kontakt podany na oficjalnej stronie gry.

Drakensang: The Dark Eye

Konkurs Wiedzy o Drakensangu!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Drodzy czytelnicy! Pragnę poinformować, że od wczorajszego dnia na portalu Game Exe trwa Konkurs Wiedzy o Drakensangu. Do pełnej emocji rywalizacji może przystąpić każdy, niezależnie od tego, ile ma lat czy jakiego koloru włosy nosi. Jedyną rzeczą mającą znaczenie jest wiedza – wiedza na temat Drakensanga. Czujesz, że znasz go na wylot? Nie zwlekaj i weź udział w naszym konkursie! Dla najlepszych czekają specjalne odznaczenia, a osoba, która zdobędzie największą liczbę punktów, prócz odznaki, otrzyma również nagrodę rzeczową! Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w Konkursie Wiedzy o Drakensangu.

Drakensang: The Dark Eye

Uroczyście pragnę ogłosić, że trójka naszych dzielnych, niezmordowanych i pracujących w pocie czoła redaktorów przygotowała specjalnie dla was aktualizację naszego działu o Drakensang'u. Ammon, Valandil Falassion oraz Strażnik w ostatnim czasie dawali z siebie wszystko, by w szeregach naszych artykułów pojawiła się cieplutka i pachnąca niczym szarlotka Solucja. Mamy niezmierną nadzieję, że będzie dla was wzorem i przydatną pomocą, z której zawsze w trudnej chwili będziecie mogli skorzystać. Panowie dołożyli wszelkich starań, aby nie pominąć nawet najdrobniejszego szczegółu i, podobnie jak szarlotkę, podać wam wszystko na tacy. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszą Solucją!

To jednak nie wszystko, bowiem Valandil Falassion pomyślał również o tym, co w Drakensangu najważniejsze – walkach! Chcąc ułatwić wam zwycięstwa w trudnych i morderczych bojach, napisał dla was poradnik o Najważniejszych Walkach, w którym szczegółowo opisał każdą z nich. Jeśli tylko będziecie mieć problem z którymś z trudniejszych przeciwników, przeczytajcie Najważniejsze Walki i znajdźcie najlepszą dla siebie taktykę. Zapraszam!

Drakensang: The Dark Eye

Nadszedł pierwszy maja, czyli data mogąca kojarzyć się tylko z jednym – Świętem Pracy. Czasy wielotysięcznych (często przymusowych) pochodów mamy na szczęście już dawno za sobą i dzień ten widnieje w kalendarzu jako wolny od pracy bardziej z tradycji i przyzwyczajenia, niż z faktycznej chęci świętowania walki przeciwko wyzyskowi robotników. I choć samo święto niezaprzeczalnie utraciło swój dawny blask (jaki by on nie był), to mimo wszystko postanowiliśmy należycie je uczcić i oficjalnie zakończyć projekt, w którym maczało palce wielu spośród naszej redakcji, poświęcając mu swój wolny czas i wkładając weń całe serce. Nie oczekiwali nic w zamian, a jedynymi nagrodami jakich pragnęli, były satysfakcja z dobrze wykonanej pracy oraz chęć zapewnienia Wam jak największej i najpełniejszej wiedzy na temat jednego z największych hitów ostatnich miesięcy – gry Drakensang. Przyznacie chyba, że ukończenie projektu, który wymagał tak wielkiego nakładu sił, to godny sposób uczczenie Święta Pracy?

Drakensang – logo

Pozostaje mi zakończyć mój krótki wywód i zaprosić wszystkich zainteresowanych do naszego nowo utworzonego działu traktującego o Drakensang: The Dark Eye. Mam najszczerszą nadzieję, że spełni on wymagania nawet największych malkontentów, a porady w nim zawarte okażą się niezwykle przydatne. Ze swej strony mogę obiecać, że dołożymy wszelkich starań, aby sukcesywnie powiększać i ulepszać cały dział oraz stale podnosić poziom zamieszczanych w nim materiałów.

Drakensang: The Dark Eye

Informacja prasowa

Z przyjemnością przedstawiamy darmową grę RPG – niezwykle rozbudowaną browserówkę osadzoną w systemie The Dark Eye, nawiązującą do fabuły Drakensang.

"Conspiracy at Ferdok" zdobyło na GDA (German Developer Award) nagrodę dla najlepszej browserówki, a do tego Galaxy News uhonorowało tę bogatą i wciągającą grę nagrodą za "Najlepszy scenariusz".

TDE browswer baner

Fabuła jest wprowadzeniem do historii przedstawionej we wspaniałym RPG – Drakensang: The Dark Eye. Niewiarygodna seria morderstw wstrząsa pogrążonym w nocy mieście Ferdok. Ulwina Neisbeck, bardzo wpływowy kupiec, obawia się ataków na swoje magazyny oraz statki. Z jej rozkazu rozpoczynasz poszukiwania przestępców odpowiedzialnych za te szokujące zbrodnie. Nim się obejrzysz, trafisz w ogień krzyżowy i sam środek potężnej intrygi. Komu naprawdę możesz ufać? Sprawdź to i odkryj, jak wielkie znaczenie dla Drakensang ma Twój sukces!

Zapraszamy na oficjalną stronę. Stwórz własną postać, określając jej parametry i umiejętności, po czym wskocz w wir niesamowitej przygody!

Wczytywanie...