Piraci z Karaibów Online

1 minuta czytania

Dzięki niezmordowanej pracy Eirin serwis Game Exe może pochwalić się kolejnym działem na stronie. Jest to drugi MMORPG, który opisujemy, a mianowicie Piraci z Karaibów Online (Pirates of the Caribbean Online). Artykuły, które przedstawiamy jako pierwsze, dotyczą ogólnych założeń gry, sterowania oraz interfejsu. Możecie być pewni, że to nie koniec i dział będzie systematycznie rozwijany. Tak więc z beczką rumu pod pachą wyruszajcie przeczytać teksty!

Komentarze

0
·
Doskonała robota A. Oby tak dalej!
0
·
Niejedna osoba przyczyniła się do powstania działu. Dziękuje, w swoim imieniu.

Nad czym się zastanawiam cały czas: w ogóle komuś dział się przyda? Forum aż tak dogłębnie nie przyglądam, nie mam pojęcia czy któryś z użytkowników, kiedykolwiek o tej grze wspomniał głośniej. Co mnie ciekawi to, to czy wielu użytkowników wie o istnieniu gry i czy jeśli, to gra w nią.

Mimo wszystko, mam nadzieję, że tak.
0
·
Dział na pewno sie przyda. Ważne, by na początku sprzedać towar. Ja osobiście nie wiedziałem o istnieniu tej gry, ale chyba warto sie z nią zaznajomić.
0
·
Pokrzepiające.

Oczywiście, że warto się z tą grą zaznajomić?
Kaman! To Pajraci w końcu są. :> Rozczarowaniem wielkim na pewno nie będą, dział systematycznie rozwijany, więc nic tylko... grac.
0
·
Szczerze to ja grałem ale w wersje darmową i nic specjalnego:( a szkoda myślałem ze zrobią to lepiej, ale trudno:(może z czasem będzie lepsza:(

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...