Konkurs z Dziedzicem smoka

dziedzic smoka

Wakacje już się rozpoczęły, a my mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania są cztery egzemplarze Dziedzica smoka autorstwa Cindy Williams Chima. To świetna okazja, aby zdobyć coś do poczytania w ten upalny i wolny (przynajmniej dla części osób) czas. I pamiętajcie – podczas lektury niekoniecznie musicie marudzić tak jak ja!

Konstytucja, która miała zapobiegać wojnom między czarodziejami, została skradziona i Trinity musi się przygotować na możliwy atak. Każdy robi to, co potrafi najlepiej: Seph monitoruje Wajdlotmury, Jack i Ellen szkolą armię duchów, nawet niemagiczni Will i Fitch podkładają miny wzdłuż muru obronnego. Jason Haley natomiast czuje się nikomu niepotrzebny. Może nie jest najpotężniejszym czarodziejem w Trinity, lecz gotów jest walczyć w obronie swoich przyjaciół.

Wszystko się zmienia, gdy Jason znajduje ukryty w jaskini potężny talizman – ogromny opal zwany Smoczym Sercem. Między kamieniem a chłopcem rodzi się niezwykła więź i Jason zaczyna wierzyć w to, że stać go na więcej, niż można by przypuszczać.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie oraz dziękujemy wydawnictwu Galeria Książki za ufundowanie egzemplarzy.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...