Recenzja książki pt. "Krew stracharza" na GE!

1 minuta czytania

okładka, krew stracharza

Drodzy czytelnicy! Mam wielką przyjemność ogłosić, że wraz z tą chwilą na Game Exe pojawił się kolejny artykuł. Wszystko za sprawą wydawnictwa Jaguar, które umożliwiło mi przeczytanie i zrecenzowanie książki pt. "Krew stracharza". Jeśli zastanawiacie się, co tym razem naszykował dla nas Joseph Delaney, przeczytajcie świeżutką recenzję i przekonajcie się. Serdecznie zachęcam!

"Jeśli coś ma się szybko skończyć, to na pewno nie cykl "Kronik Wardstone", bowiem obecnie mam przyjemność recenzować część oznaczoną cyferką 10 pt. "Krew stracharza", a w planach wydawniczych brylują już trzy kolejne tomy. Jak przystało na starego wyjadacza świata, w którym główne role odgrywają stracharz, Tom, Alice i Grimalkin, z radością wziąłem się za lekturę, by przekonać się, co tym razem naszykował dla czytelników Joseph Delaney."

Czytaj dalej...

Komentarze

0
·
Witam... Właśnie jestem w trakcie lektury 'Krwi stracharza' i mam ogromną prośbę, gdyż trafiłam na wybrakowany egzemplarz... Czy ktoś mógłby w jakiś sposób udostępnić wyraźne zdjęcie strony 185...?

Dodaj komentarz

Wczytywanie...