Krzyk aniołów na Game Exe!

1 minuta czytania

krzyk aniolow

Zainteresowanie mocami piekielnymi nie jest niczym nowym, jednak istnieje także druga strona. Zwana często anielską, fascynuje człowieka nie mniej niż gorące miejsce kaźni i rogatych diabłów. Właśnie jeden z nadnaturalnych bytów sprawił, że Cade Williams zyskał niezwykłe moce, dzięki którym zwycięsko prowadzi do boju oddział Echo. Czy i tym razem jego drużyna wyjdzie ze starcia zwycięsko?

Krzyk aniołów to ciąg dalszy przygód elitarnego oddziału Kościoła, który zawsze trafia tam, gdzie niezbędna jest zdecydowana interwencja bez wcześniejszego ostrzeżenia. Echo do tej pory nigdy nie zawiodło, zaś jego dowódca cieszy się zasłużoną reputacją. Tym razem oddział Williamsa zostaje niespodziewanie wysłany przez przełożonych do opuszczonej bazy wojskowej na środku pustyni. Mieszkający tam badacze przepadli bez wieści, podobnie jak nikt nie wyszedł żywy z oddziału zwiadowczego. Na domiar złego, w okolicy unosi się tajemnicza burza, której próżno szukać na jakichkolwiek radarach.

To robota dla zawodowców, dlatego też w iście wojskowym tempie przebrnąłem przez Krzyk aniołow. Dzięki naszej recenzji dowiecie się, czy cieszący się sławą dobrego pisarza powieści grozy Joseph Nassise zdołał połączyć anioły, nadnaturalne moce i tajny oddział w jedną, interesującą lekturę.

Przygotowaliśmy dla was także konkurs, w którym możecie wygrać cztery egzemplarze wspomnianej książki. A może zbyt się boicie, by spróbować odpowiedzieć na przygotowane przez nas pytania?

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...