Zwycięzca bierze wszystko na Game Exe!

1 minuta czytania

Od 12 lipca w sprzedaży jest już trzeci tom przygód Dory Wilk, autorstwa Anety Jadowskiej. Czy warto sięgnąć po ciąg dalszy przygód dawnej policjantki? Z odpowiedzią śpieszy Game Exe, bowiem właśnie dziś publikujemy recenzję trzeciego tomu, czyli Zwycięzca bierze wszystko.

dora wilk, zwyciezca bierze wszystko

Nakładem Fabryki Słów, w sprzedaży pojawił się trzeci z planowanych sześciu tomów przygód wiedźmy płodności i byłej już policjantki z Torunia. Najnowsza książka z cyklu to kontynuacja jej perypetii tuż po tym, jak w dość niepokojących okolicznościach doszło do zawiązania magicznego triumwiratu, w skład którego wchodzi także anioł Joshua oraz przystojny piekielnik, Miron. Taki stan rzeczy nie podoba się zwolennikom dawnego porządku, więc nic dziwnego, że główna bohaterka będzie musiała poradzić sobie tak z nasłanymi niebezpieczeństwami, jak i przemianą, której do końca nie rozumie.

Czy tom podtrzymuje dobrą formę Jadowskiej, czy też powoli da się wyczuć brak pomysłów na kontynuację? Odpowiedzi szukajcie w naszej recenzji.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...