outpost

Wygraj „Raj utracony”, czyli nowy konkurs

1 minuta czytania

raj utracony, thomas sniegowski

Możliwość zgarnięcia frapującej książki to zawsze miła rzecz, chyba nie zaprzeczycie? W ramach małego zadośćuczynienia za weekendowy marazm, razem z niezawodnym wydawnictwem Jaguar, przygotowaliśmy ciekawy konkurs, który ucieszy fanów literatury fantastycznej, a w szczególności pewnego Nefilima. „Raj utracony” to kolejny tom popularnej serii „Upadli” autorstwa Thomasa Sniegoskiego. Tamc. aż mlaskał z zadowolenia nad smakowitością tej lektury, a to znaczy naprawdę dużo. Generalnie – warto rzucić okiem.

Jak zwykle zasady są banalnie proste. Wystarczy skierować się pod ten adres i odpowiedzieć na cztery pytania w specjalnie przygotowanym formularzu. No i zaopatrzyć się w mały pakiet czterolistnych koniczynek, podków, talizmanów oraz innych bibelotów przynoszących szczęście, aby nasza kapryśna maszyna losująca wyrzuciła te konkretne zgłoszenie.

To tyle, pozostaje mi tylko życzyć udanych łowów. Darz bór!

Komentarze

0
·
W konkursach tego typu nie ma sens brać udziału (z mojego puntu widzenia), gdyż liczy się przy wyborze zwycięzcy czysty przypadek. Chociaż ostatnio w sumie w tych twórczych mi nie idzie, więc może powinienem się przerzucić na coś mniej wymagającego

Dodaj komentarz

Wczytywanie...