swiat_dryftu2

Wampirackie zakładki

1 minuta czytania

wampiraci

Nasza Księgarnia poinformowała właśnie, że na rynku pojawiła się specjalna, limitowana edycja zakładek ozdobiona podobiznami najważniejszych bohaterów niezwykle popularnego cyklu "Wampiraci". Szczęśliwcy, którym uda się takie zakładki zdobyć, znajdą na nich nie tylko Sidoria czy Lorcana, ale również Cheng Li, a nawet samą Lady Lolę z najnowszej, czwartej już części zatytułowanej "Czarne Serce", której recenzję znajdziecie tutaj.

Zakładki będzie można zdobyć m.in. przy okazji zakupów w księgarniach oraz odwiedzając rozmaite targi książek, w których udział będą brali przedstawiciele Naszej Księgarni. Tych, którym się nie poszczęści i nie trafią na nie w żadnym z wymienionych miejsc, zachęcam do regularnego odwiedzania naszego serwisu i brania udziału w konkursach, w których do wygrania – oprócz wielu interesujących książek i gier – będzie widoczny na powyższym obrazku komplet takich właśnie zakładek.

Komentarze

0
·
Ach Cheng Li!
Ja chcę ją mieć, ja chcę!!
0
·
papier toaletowy też potrafi być dobrą zakładką. szczególnie jeśli książka jest w podobnym do niego... klimacie.
po co się bić o zakładkę? tym bardziej, ze zakładki na każdym konwencie dają, ot tak...
nieważne, te też pewnie są za darmo, ale to ma być temat na newsa?
0
·
Zapraszamy do pisania newsów, skoro masz lepsze tematy
0
·
Fani cyklu na pewno się zainteresują i to do nich skierowana jest ta informacja. Jeśli preferujesz papier, to faktycznie mogłeś nie znaleźć w newsie nic interesującego, ale też szukasz w złym miejscu.
Co do samej książki, to swoją opinią możesz się podzielić komentując recenzję. Link znajdziesz powyżej.

Dodaj komentarz

Wczytywanie...