riese
Książki fantastyczne

Skrzydła nocy – nowy Artefakt – w sprzedaży

Autor: Krzysztof "krzyslewy" Lewandowski · Opublikowano: sobota, 27 maja 2017
Skrzydła nocy

Od 26 maja w księgarniach można zakupić nową książkę z serii "Artefakty", które są wydawane przez wydawnictwo MAG. Wcześniej w tym cyklu ukazały się: "Hyperion", "Upadek Hyperiona", "Wszyscy na Zanzibarze", "Trylogia Ciągu: Neuromancer, Graf Zero, Mona Liza Turbo", "Trawa", "Drugie odkrycie ludzkości. Norstrilia", "Przedrzeźniacz", "Na fali szoku", "Odwrócony świat", "Ślepe stado" i "Człowiek, który spadł na Ziemię".

Tym razem wybór padł na SF Roberta Silverberga pt. "Skrzydła nocy". Fragment z tej pozycji znajdziecie pod tym linkiem. Oto zaś opis książki:

Dziejące się w dalekiej, umownej przyszłości, na zbankrutowanej, siłą przejętej za długi przez obcą rasę Ziemi, „Skrzydła nocy” są piękną, liryczną opowieścią o pielgrzymce starego, beznadziejnie zakochanego, obciążonego poczuciem winy człowieka, przemierzającego ruinę swego świata w poszukiwaniu wiedzy, dającej ukojenie i akceptację, a także zdolnej podnieść ludzkość na nowy poziom rozwoju.

  • Autor: Robert Silverberg
  • Tytuł oryginału: Nightwings
  • ISBN: 978-83-7480-729-6
  • Tłumaczenie: Krzysztof Sokołowski
  • Oprawa: twarda
  • Format: książka
  • Liczba stron: 302
  • Rok wydania: 26 maja 2017
  • Cena detaliczna: 29,00

Komentarze

Lessingham · sobota, 27 maja 2017, 13:21
0
Do tyłu strasznie jestem z Artefaktami, muszę nadgonić przy okazji najbliższego przypływu gotówki .
krzyslewy · sobota, 27 maja 2017, 18:09
0
Ze swojej strony najbardziej polecam "Drugie odkrycie ludzkości. Norstrilia" Czytałeś już może? Który z dotychczas przeczytanych przez Ciebie Artefaktów uważasz za najlepszy?
Lessingham · poniedziałek, 29 maja 2017, 20:13
+1
Z wydanych w serii Artefakty powieści zdecydowanie najbardziej podobał mi się „Hyperion”, to zresztą klasyk i mistrzostwo, czytałem go już daleko wcześniej, także nie wiem na ile się liczy . Mam i przeczytałem wszystkie książki z serii od pierwszej do ósmej, brakuje mi więc kilku najnowszych. Tom Smitha mi się podobał, nie tak bardzo jednak jak „Wszyscy na Zanzibarze” czy „Przedrzeźniacz”, choć zdecydowanie najgorsza była „Trawa”.
Courun Yauntyrr · wtorek, 30 maja 2017, 09:27
0
Z serii mam tylko "Hyperiona" i "Upadek Hyperiona". Oba tomy zacne, zaś sama seria ładnie wydana i z zakładką. Mała rzecz, a przydała się w podróży

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...