Diablo III

W sieci pojawił się nowy video wywiad z Lead Designerem Diablo III – Leonardem Boyarsky’m, jaki został przeprowadzony na łamach magazynu GameStar.

Leonard wspomina o elementach, jakie będą poprawione w najnowszej wersji Battlenet 2.0, w stosunku do poprzednich wersji gier z sagi. Nowy, i co najważniejsze ulepszony, system run ma generować elementy losowe w przypadku czarów, dzięki czemu w dwóch innych postaciach mogą się różnić nawet zaklęcia. Ponadto finansowy profil gry nie został jeszcze określony, jednak na pewno Blizzard nie będzie starał się ściągnąć ze swoich graczy jak największej ilości pieniędzy.

Diablo III

Większa skrzynka w Diablo III?

Dodał: , · Komentarzy: 3

Fanom obu części Diablo nie trzeba wyjaśniać, jak niezwykle denerwujący był ciągły brak miejsca w skrzynce na przedmioty. Bashiok, Community Manager w Blizzardzie, odpowiedział na jedno ważne pytanie – czy będzie więcej miejsca na przedmioty w Diablo III?

"Nie sądzę, że kiedykolwiek będzie wystarczająco miejsca by powstrzymać niektórych graczy przed zrzucaniem przedmiotów na muły. To się i tak stanie. Tworzenie większej ilości miejsca, tak samo jak posiadanie dróg by prosto i bezpiecznie przenosić przedmioty z i do gracza są na pewno naszymi pierwszorzędnymi celami."

Istotnie, miejsca nigdy dość, niemniej informacje z Blizzarda są jak do tej pory pomyślne dla graczy.

Diablo III

Aktualizacja działu

Dodał: , · Komentarzy: 0

Zasoby GameExe powiększyły się o 2 nowe artykuły do działu o Diablo 3! Pierwszy z nich tłumaczenia Strażnika opisuje nową ujawnioną klasę w grze, którą jest Czarodziejka. W artykule tym można przeczytać historię Abd al-Hazira, dotyczącą pewnej młodej czarodziejki, która, jakżeby inaczej, trochę narozrabiała... Drugi z kolei tekst tłumaczenia Danego opisuje nowego ujawnionego potwora – Padlinożercę. Jest to ciąg dalszy opowieści o polowaniu na Wydmowe Szperacze. Franklin Burroughs do tego celu wykorzystuje właśnie Padlinożerców. W jaki sposób, tego już dowiecie się z artykułu. Zapraszamy do czytania!

Diablo III

Fansite Kit – Diablo 3

Dodał: , · Komentarzy: 0

Blizzard udostępnił Fansite Kit – zbiór ekskluzywnych materiałów poświęconym D3, a przygotowany dla twórców stron fanowskich internetowych.

Do pobrania stąd.

Zbiór zawiera:

  • Koncept arty, dobrej rozdzielczości loga oraz tapety
  • Elementy wystroju stron, tła, czcionki oraz style strony
  • Awatry
  • Porady dot. budowania strony oraz zestaw FAQ

Paczka waży 35Mb.

Diablo III

Diablo 3 – dostępne trailery

Dodał: , · Komentarzy: 4

Mephisto, Diablo, oraz Baal pokazali czym teraz władają – Diablo 3. Nie będę się rozpisywał. Zobaczcie jak będziemy mogli siec hordy pokemo... znaczy się potworów.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Reszta w rozszerzeniu newsa.

Diablo III

Najpierw Starcraft, potem Diablo

Dodał: , · Komentarzy: 0

Rob Pardo, jeden z pracowników firmy Blizzard, zdradził z absolutną pewnością, iż trzecia część Diablo trafi na półki sklepowe zaraz po premierze Starcrafta II. Czy chodziło tu o pierwszą część trylogii tego RTS'a czy też o całość, wciąż nie wiadomo. Tym samym uciął wielotygodniowe spekulacje i teorie spiskowe dziejów na temat, która z wyżej wymienionych gier zadebiutuje pierwsza na rynku światowym. Choć inne wyjście wydawało się niedorzeczne, to twórcy zdecydowali się rozwikłać tę kwestię dla spokoju swojej duszy i skrzynek mailowych. Oczywiście o dokładniejszej dacie premiery obu dzieł możemy obecnie pomarzyć, w tej kwestii ekipa Zamieci jak zwykle nabrała wody w usta i nie pisnęła ani słówka.

Diablo III

Nowe logo Diablo 3!

Dodał: , · Komentarzy: 14

W związku z tym, że internauci krzywili się na temat za mało mrocznej grafiki w Diablo 3, Blizzard rozpoczął prace nad poprawieniem klimatu. Efektem tych prac jest nowe, lepsze logo gry! Logo zamieściliśmy w rozszerzeniu newsa.

Diablo III

Diablo III – Czarodziejka

Dodał: , · Komentarzy: 0

Gracze Diablo możecie już rozgrzewać łącza, bo oto linkujemy Wam kilka trailerów prezentujących grę czarodziejką. Na pierwszym filmiku możecie zobaczyć troszeczkę fabularyzowany epizodu z czarodziejką zrobiony na enginie gry, a na pozostałych czystą diablowską młóckę i rąbankę czyli to co tygryski lubią najbardziej.

Wczytywanie...