Star Wars: Knights of the Old Republic

Cierpliwie czekamy sobie na trzecią odsłonę cyklu gier "Knights of the Old Republic", a tu nagle pojawiają się plotki, że tytuł ten trafi na duże ekrany, zaś scenariusz jest już bliski ukończenia. W filmie mamy zobaczyć wydarzenia znane z "jedynki".

the old republic

Niespodziewane doniesienia pojawiły się na łamach serwisu BuzzFed i trzeba przyznać, że mile zaskoczyły każdego, kto z utęsknieniem wygląda każdego kolejnego filmu ze świata Gwiezdnych Wojen. Tym razem nie będzie to ciąg dalszy walki o Galaktykę i przedstawianie przyszłości, lecz początek nowej trylogii. Tak przynajmniej twierdzą niepotwierdzone źródła.

Star Wars: Knights of the Old Republic

Apeiron – reedycja KotORa w rękach Poem

Dodał: , · Komentarzy: 2

Dawno, dawno temu w odległej galaktyce... No dobra, może trochę przesadziłem. W roku 2003 światu ukazała się produkcja cRPG pt. "Star Wars: Knights of the Old Republic", która podbiła serca wielu fanów gatunku. Gra była (i nadal jest) bardzo dobra, jednak grafika nieco się zdezaktualizowała. Okazuje się, że jest szansa na to, by tytuł znowu wrócił do łask. Oto niezależne studio Poem postanowiło zająć się rebootem gry i wydać ją jako "Knights of the Old Republic: Apeiron".

knights of the old republic: apeiron
  • 1 strona
Wczytywanie...