Jolee Bindo

1 minuta czytania

Klasa: Negocjator Jedi

Lokacja: Kashyyyk

Biegłość: Miecze świetlne

jolee, bindo

Jolee Bindo to były przemytnik i wprawny Jedi, który zdecydował się opuścić społeczeństwo, aby żyć w odosobnieniu i zapomnieniu oraz aby skryć swój żal za zasłoną obojętności. Wydaje się być zrzędliwym starszym człowiekiem, który z łatwością zbywa resztę świata oraz jego problemy niecierpliwym machnięciem ręki, lecz jego troska i mądrość wciąż promieniują spod wielu warstw skrywających jego serce.

Jego historia jest nieznana, nie licząc pogłosek dotyczących jego uczestnictwa w Wielkiej Wojnie Exara Kuna 40 lat temu, kiedy to Jedi obrócił się przeciw Jedi, a Ciemna Strona zagroziła galaktyce. Co takiego wydarzyło się tak wiele lat temu, że popchnęło go do opuszczenia Zakonu Jedi oraz samej cywilizacji i zesłania siebie samego na wygnanie w najgłębsze cienie dzikiego Kashyyyku? Jolee jest dość niedostępnym człowiekiem i drwi z każdego, kto próbuje zasugerować, iż jest kimś więcej niż się wydaje.

Jedna rzecz jest jednak jasna – Jolee jest zmęczony światem i jego ciągłymi, bezsensownymi potyczkami. Twierdzi, że pragnie jedynie spokoju, lecz jego oczy, oczy wojownika Jedi, mówią zupełnie coś innego...

Źródło: gamebanshee.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...