dziki_lad

Korriban

1 minuta czytania

korriban

System: Horuset

Teren: Kaniony, pustynie

Gatunek: Ludzie

Język: Wspólny

Populacja: 25,000

Import: Żywność, technologia, bronie

Eksport: Brak

Nieostrożny podróżnik, który wyląduje w małym porcie kosmicznym Dreshdae, znajdzie tylko jałowe, zapomniane prowincjonalne społeczeństwo, tymczasowe osiedla oraz surowe schronienia. Być może, gdy kompetentny lokalny mechanik będzie obsługiwać twój statek, zaczniesz wyczuwać, że jest tu coś więcej. Coś paskudnego. Wkrótce możesz zacząć słyszeć szorstkie głosy, powoli płynące przez gęste powietrze. Twoje serce zacznie bić szybciej, a głęboko pod skórą poczujesz potrzebę, aby jak najszybciej wspiąć się z powrotem na twój statek i zostawić to bezduszne miejsce na zawsze za sobą. Korriban jest cmentarzyskiem Lordów Sithów i byłą bazą zakonu Sithów. To kolebka ciemności.

korriban

Port kosmiczny znajduje się w twierdzy Czerka Corporation, absolutnym centrum władzy gigantycznej korporacji prowadzonej przez prezydenta Pollarda Seario. Samo miasto zawdzięcza swoją egzystencję energii wytworzonej przez generatory Czerki. Być może Pollard szuka odmiany od swoich niezliczonych posiadłości w przepastnej pustce tego świata; być może marzy o mętnych obietnicach, które sączą się z grobowców, od dawna nieżywych, Lordów Sithów.

Na terenie Dreshdae znajduje się zakon Sithów – ciągle pełen pragnących do niego dołączyć. Jego złowieszcze sale rozbrzmiewają odgłosami cierpienia istot, które usługują mrocznym siłom zakonu. Ich pobyt w tych bezwzględnych murach jest krótki, brutalny oraz zapomniany.

Nieliczni, którzy przetrwają trening Sithów i zapragną ukończyć swój ostateczny rytuał przejścia, muszą zmierzyć się z Doliną Mrocznych Lordów, gdzie w mauzoleach czekają setki starożytnych Sithów. Leżą oni w swych zakurzonych łożach, oczekując na pochłonięcie słabych i niegodnych. Dolina przepełniona jest splugawioną energią tysiąca niespokojnych duchów, szemrzących o ponurej chwale.

Źródło: gamebanshee.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...