Juhani

1 minuta czytania

Klasa: Obrońca Jedi

Lokacja: Dantooine

Biegłość: Miecze świetlne

kotor, juhani

Juhani, tak jak większość Catharów, którzy zdecydowali się dołączyć do Zakonu Jedi, toczy nieustanną walkę, aby znaleźć równowagę pomiędzy jej instynktami a treningiem. Przypominający koty, Catharowie są znani w całej galaktyce ze swej odwagi w walce, niezłomnej lojalności oraz porywczości. Tak intensywne emocje sprawiają, że trudno jest tej dumnej rasie podążać za Jasną Stroną Mocy.

Jednak Juhani całkowicie oddała się byciu Jedi i jest zdeterminowana, aby opanować zarówno swoje zmienne emocje, jak i Moc. Pragnie stać się wzorem w Zakonie, jako że przyrzekła całkowicie poświecić się kodeksowi Jedi. Z tego też względu niełatwo akceptuje porażki swoje, jak i innych.

Mimo to w Zakonie są tacy, którzy kwestionują fakt, że Juhani może kiedykolwiek nauczyć się kontrolować swoje płomienne uczucia. Czas więc pokaże, czy będzie w stanie podołać swym wysokim standardom, lecz nawet jej własny Mistrz obawia się, że jej nieosiągalny cel dążenia do perfekcji może skończyć się na frustracji i rozpaczy – emocjach, które prowadzą ku Ciemnej Stronie…

Źródło: www.gamebanshee.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...