Zaalbar

1 minuta czytania

Klasa: Zwiadowca

Lokacja: Taris

Biegłość: Broń biała

kotor, zaalbar

Widok Wookieego w mieście Taris jest dość nietypowy, lecz Zaalbarowi udaje się tu jakoś żyć, z dala od wysokich na wiele kilometrów drzew wroshyr na jego rodzimej planecie. Zaalbar niechętnie opowiada o tym, dlaczego opuścił Kashyyyk, i od razu widać, że te wspomnienia przynoszą mu wiele bólu.

Jednak chociaż zostawił za sobą cierpienie związane z ojczystą planetą, Taris przynosi ze sobą nowy rodzaj bólu. Obcy nie są tutaj mile widziani, a szczególnie dotyczy to takiego ponad dwumetrowego, włochatego giganta, zdolnego do skręcenia karku jednym zamachem. Nieludzki wygląd Zaalbara oraz dziwny język sprawiły, że wiele osób uważa go jedynie za zwierzę, które jest ledwo zdolne do myślenia i użytecznie jedynie ze względu na swą wielką siłę oraz legendarny temperament.

Z powodu tych uprzedzeń wydawało się, że Zaalbar skończy jako ochroniarz dla jednego z gangów na Taris. Lecz przypadkowe spotkanie z młodą Twi’lekanką, zwaną Mission Vao, uratowało jego życie od bezsensownej przemocy. Mission zauważyła, że Zaalbar jest kimś więcej niż jedynie ciężką bestią, więc ta dwójka szybko się zaprzyjaźniła.

Ta dziwna para stała się znajomym widokiem w dolnym mieście Taris, i kiedy tylko niepowstrzymana młoda Twi’lekanka wpada w kłopoty, jej towarzysz Wookiee jest zawsze blisko, aby jej pomóc.

Źródło: www.gamebanshee.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...