Calo Nord

1 minuta czytania

Na pierwszy rzut oka Calo Nord wydaje się niegroźny. Jest człowiekiem o niskiej posturze, spokojnym, poruszającym się z ostrożną, rozważną precyzją. Lecz jego podwójne blastery na pasku podpowiadają jaką prawdziwą naturę skrywa pod swą niepokojącą, pozbawioną wyrazu twarzą. Wśród kryminalistów i szumowin zamieszkujących Zewnętrzne Rubieże, nie ma imienia, przed którym odczuwa się większy strach, niż przed tym powszechnie znanym łowcą nagród.

calo, nord

Kupiony jako niewolnik gdy wciąż był jeszcze małym chłopcem, Calo rozpoczął swe życie od rozlewu krwi podczas swych szesnastych urodzin, kiedy to, jak głosi legenda, wyrżnął swych właścicieli. Kolejnymi ofiarami były osoby, które go sprzedały, czyli jego rodzice. Pewne było, że tak krwawa zemsta przyniesie surową karę i tak ustalono cenę za jego głowę.

Lecz Calo posiada naturalny instynkt przetrwania i zabijania. Bawił się ścigającymi go łowcami nagród, ucząc się ich wszystkich sztuczek i technik, zanim uśmiercił ich z bezwzględną skutecznością. Ostatecznie próby pozbawienia go życia skończyły się, gdy tuziny łowców zawiodły w zdobyciu małej fortuny za jego głowę. Osoby odpowiedzialne za nałożenie na niego nagrody były kolejnymi, które miały odczuć jego gniew. Nie będąc już celem, Calo sam stał się łowcą. Jego reputacja rosła z każdą zdobytą nagrodą.

Są tacy, którzy twierdzą, że Calo jest jedynie mitem, opowieścią stworzoną do straszenia ewentualnych kryminalistów. Lecz ofiary wpatrujące się w jego niewzruszone oczy drapieżcy mogłyby potwierdzić, że jest aż nazbyt prawdziwy – gdyby tylko któraś z nich żyła.

Źródło: www.gamebanshee.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...