wampir_maskarada

HK-47

1 minuta czytania

Klasa: Droid bojowy

Lokacja: Tatooine

Biegłość: Karabiny blasterowe

hk-47

HK-47 to wpół-odczuwająca maszyna do zabijania, której groźny wygląd od razu daje do zrozumienia, iż nie jest jedynie zwykłym droidem bojowym. Posiada druzgocący arsenał o dużej mocy, jest bezwzględny oraz zdeterminowany w jedynym dążeniu do eliminacji celów oraz posiadający lekceważący stosunek do wszelkiego życia organicznego. Ten model HK to najniebezpieczniejszy zabójca w galaktyce.

Mówi się, że HK-47 został stworzony przez Czerka Corp, aby wyeliminować liderów wrogich korporacji. Jest w stanie zrównać z ziemią cały budynek tylko po to, aby pozbyć się jednego celu, czemu w przeszłości nie raz dawał wyraz. Ta bezmyślna rzeź, połączona ze skłonnością poprzednich właścicieli droida do raczej krwawego załatwiania spraw sprawiła, że bardziej cywilizowane planety zakazały produkcji tego modelu HK.

Jednakże na niebezpiecznych światach Zewnętrznych Rubieży, posiadanie tak bezlitosnego i niszczycielskiego droida przy swoim boku może być całkiem użyteczne… póki ten nie obierze sobie ciebie za kolejny cel.

Źródło: gamebanshee.com

Komentarze

0
·
Z bastilom (lubię ja denerwować) to to jest najlepsza postać.

Dodaj komentarz

Wczytywanie...