Mission Vao

1 minuta czytania

Klasa: Łajdak

Lokacja: Taris

Biegłość: Pistolety blasterowe

kotor, mission vao

Przetrwanie w dolnej części miasta Taris nie jest łatwym zadaniem, szczególnie dla młodej Twi’lekanki działającej na własną rękę. Lecz Mission nie tylko nie zginęła w tym trudnym świecie opanowanym przez gangi, ale i nieźle prosperuje. Nikt nie zna ukrytych przejść, bocznych uliczek i sekretnych wejść w dolnej części miasta tak dobrze, jak ten urwis. Ponadto znana jest z tego, że odkryła kanały w podmieście, w których roi się od stworów.

Jednakże taka ciekawość przysparza wrogów, a są tacy – szczególnie gang Czarnych Vulkarów – którzy z chęcią całkowicie zakończyliby przygody Mission. Jednak mimo różnych niebezpiecznych sytuacji, ta młoda Twi’lekanka zawsze potrafi sobie poradzić. A jeśli jej szybki refleks, szybkie myślenie i jeszcze szybsze gadanie nie mogą jej uratować, to zawsze ma asa w rękawie, którym jest jej ogromny przyjaciel Wookiee, Zaalbar.

Ta nietypowa para jest nierozłączna od czasu, gdy Zaalbar przybył na Taris, i pomimo oczywistego kontrastu między nimi, ich przyjaźń służy im obojgu. Zaalbar wie, że Mission zawsze coś wymyśli, aby jedzenia nigdy im nie zabrakło i mieli się gdzie zatrzymać. Mission natomiast wie, że w jakiekolwiek kłopoty by ich nie wpakowała, Big Z zawsze będzie w stał pogotowiu.

Źródło: www.gamebanshee.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...