Canderous Ordo

Lily czwartek, 11 sierpnia 2011

Klasa: Żołnierz

Lokacja: Taris

Biegłość: Ciężkie bronie

canderous ordo

Canderous Ordo zarabia na życie jako najemnik, sprzedając swe usługi temu, kto zapłaci więcej. Najczęściej są to więc osoby z przestępczego półświatka, które pragną wykorzystać jego niemałe umiejętności jako żołnierza, taktyka, czy zwyczajnego zbira. Gdyby tylko jego klienci dowiedzieli się, gdzie nauczył się swego fachu, zapewne dwa razy zastanowiliby się nad jego zatrudnieniem.

Canderous jest Mandalorianem; znajdował się więc po przegranej stronie w trakcie Wojen Mandaloriańskich z Republiką. Jednakże, nie był piechurem, a czynnie uczestniczył w planowaniu oraz przeprowadzaniu wielu walk, które nie poszły po myśli Rapubliki. Ma dużo krwi na rękach i wątpi, że minęło wystarczająco dużo czasu, by ludzie zrozumieli jego działania tak, jak on je postrzega przez pryzmat ścieżki żołnierza. Ponadto, nie ma poczucia krzywdy i poniżania, wynikającego z przegranej jego ludu. To był po prostu biznes.

Póki co, Canderous pracuje dla Davika, przestępcy posiadającego wpływy w całej podmiejskiej części Taris. Zdrada Revana i Malaka oraz agresja Sithów odwróciła uwagę mieszkańców na tyle, że przestali przejmować się pokonanymi wrogami, dzięki czemu Canderous może działać w spokoju. Praca jako drugorzędny ochroniarz nie jest szczytem jego marzeń, tak więc lepsza oferta pracy może zwrócić jego uwagę.

Źródło: gamebanshee.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...