Darth Bandon

1 minuta czytania

Jak większość zwolenników Malaka, Bandon był niegdyś uczniem Jedi. Lecz chociaż przepływała przez niego Moc, Bandon nie mógł przyjąć nauk Jedi. Ogromne emocje, jak gniew i nienawiść, pochłaniały go i napełniały siłą. Gdy potęga Sithów rosła, Bandon porzucił swego Mistrza i dołączył do Akademii Sithów na Korribanie.

darth, bandon

Tam przyjął ciemną stronę i drogę Sithów każdą częścią swego jestestwa. Jego wielka potęga Mocy, naturalne okrucieństwo i całkowita bezwzględność w pogoni za władzą wkrótce odzdzieliły go od reszty uczniów i zwróciły uwagę samego Lorda Malaka.

Według tradycji zakonu, Malak rozpoczął wśród swych zwolenników poszukiwania studenta, który miał stać się jego wybranym uczniem. Kogoś, kto mógł poznać straszliwe sekrety Sithów i użyć ich do zniszczenia Jedi i Republiki.

Jak dotąd Darth Bandon okazał się świetnym wyborem. Wielu Jedi padło od jego miecza, a ciągle jeszcze nie spotkał nikogo równego mu w walce. Z czasem Bandon być może wyzwie Malaka na pojedynek o tytuł Mrocznego Lorda, gdyż taka jest droga Sithów: rządzi najsilniejszy, a kiedy uczeń przerośnie Mistrza, Mistrz musi upaść.

Lecz są to ambicje na przyszłość. Póki co Bandon skupiony jest na zniszczeniu Republiki i zgładzeniu całego Zakonu Jedi.

Źródło: www.gamebanshee.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...