riese

Darth Bandon

Lily czwartek, 26 maja 2011

Jak większość zwolenników Malaka, Bandon był niegdyś uczniem Jedi. Lecz chociaż przepływała przez niego Moc, Bandon nie mógł przyjąć nauk Jedi. Ogromne emocje, jak gniew i nienawiść, pochłaniały go i napełniały siłą. Gdy potęga Sithów rosła, Bandon porzucił swego Mistrza i dołączył do Akademii Sithów na Korribanie.

darth, bandon

Tam przyjął ciemną stronę i drogę Sithów każdą częścią swego jestestwa. Jego wielka potęga Mocy, naturalne okrucieństwo i całkowita bezwzględność w pogoni za władzą wkrótce odzdzieliły go od reszty uczniów i zwróciły uwagę samego Lorda Malaka.

Według tradycji zakonu, Malak rozpoczął wśród swych zwolenników poszukiwania studenta, który miał stać się jego wybranym uczniem. Kogoś, kto mógł poznać straszliwe sekrety Sithów i użyć ich do zniszczenia Jedi i Republiki.

Jak dotąd Darth Bandon okazał się świetnym wyborem. Wielu Jedi padło od jego miecza, a ciągle jeszcze nie spotkał nikogo równego mu w walce. Z czasem Bandon być może wyzwie Malaka na pojedynek o tytuł Mrocznego Lorda, gdyż taka jest droga Sithów: rządzi najsilniejszy, a kiedy uczeń przerośnie Mistrza, Mistrz musi upaść.

Lecz są to ambicje na przyszłość. Póki co Bandon skupiony jest na zniszczeniu Republiki i zgładzeniu całego Zakonu Jedi.

Źródło: www.gamebanshee.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...