Atrybuty

1 minuta czytania

Siła: Odpowiada za siłę fizyczną. Wysoki poziom siły dodaje modyfikatory do obrażeń od broni białej oraz do szansy trafienia, która jest ważna w przypadku postaci korzystających z broni bliskiego zasięgu (np. wibroostrza, miecze świetlne).

Zręczność: Odpowiada za zwinność i refleks. Wysoki poziom zręczności dodaje modyfikatory do rzutów na trafienie z broni dystansowej (blasterów) i zwiększa poziom obrony postaci sprawiając, że trudniej jest ją trafić.

Budowa: Odpowiada za zdrowie i wytrzymałość. Wysoki poziom budowy dodaje modyfikatory do punktów żywotności zdobywanych za każdym razem, gdy postać awansuje. Jest to ważny atrybut dla wszystkich postaci i klas, lecz najistotniejszy dla żołnierzy oraz obrońców Jedi.

Mądrość: Odpowiada za siłę woli oraz percepcję. Wysoki poziom mądrości dodaje modyfikatory do punktów Mocy Jedi oraz rzutów obronnych na Moc. Przy wysokim poziomie mądrości Jedi trudnej jest również oprzeć się ich Mocy.

Inteligencja: Odpowiada za wiedzę oraz rozumowanie. Wysoki poziom inteligencji dodaje modyfikatory do liczby punktów, które postać wydaje na umiejętności.

Charyzma: Odpowiada za osobowość oraz umiejętność dowodzenia. Wysoki poziom charyzmy dodaje modyfikatory do osiągnięć i zdolności związanych z Mocą, które są bardzo ważne dla wszystkich klas Jedi. Jest również istotna dla postaci nastawionej na perswazję.

Źródło: www.gamebanshee.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...