wampir_maskarada

Mini-gry

2 minuty czytania

Stanowisko artyleryjskie Mrocznego Jastrzębia

Uciekanie z planet nie zawsze jest proste. W galaktyce, gdzie jesteś poszukiwany przez wszystkich, nie ominą cię brawurowe ucieczki. W takich sytuacjach dobrze jest mieć do dyspozycji dobrze uzbrojony statek.

Kieruj wskaźnik na przelatujące wrogie statki i ostrzeliwuj je tak długo, aż wszystkie zostaną zniszczone.

Pazaak

Pierwszą rzeczą w Pazaaku jest ustalenie stawki. Kolejny krok to wybranie 10 kart ze swojej talii tworząc w ten sposób talię dodatkową. W podstawowym Pazaaku karty ponumerowane są od +1 do +5 oraz od -1 do -5. Celem gry jest zebranie kart o łącznej wartości równej 20 lub mniejszej, ale większej wtedy niż suma kart przeciwnika. Jeśli na końcu rundy suma kart gracza jest większa niż 20 to rozdanie wygrywa przeciwnik. Gracz musi wygrać trzy rozdania, aby wygrać partię. Kiedy rozpoczyna się rozdanie zostają wylosowane 4 karty z talii dodatkowej, które będziesz mógł użyć w trakcie rozdania, aby je wygrać. Talia dodatkowa zawiera karty o wartości od +/-1 do +/-6.

Pierwszy gracz wyciąga i odkrywa kartę z talii głównej i rozpoczyna rozdanie. Po każdym rozdaniu karty można opcjonalnie zagrać jedną kartą z talii dodatkowej, aby uzyskać wynik bardziej odpowiadający graczowi. Po wykonaniu ruchu gracz decyduje, czy chce zaprzestać dalszego ciągnięcia karty (spasowanie), czy też chce kontynuować grę i po wykonaniu ruchu przez przeciwnika otrzymać kolejną kartę. W momencie, gdy gracz zdecyduje się na spasowanie, czeka na kolejne ruchy przeciwnika do czasu, aż ten również spasuje, albo rozdanie samo się rozstrzygnie. Nikt nie wygrywa, jeśli rozdanie zakończy się remisem.

Wyścigi śmigów

Wyścigi śmigów stały się popularną formą rozrywki na wielu planetach należących do Republiki. Pewni siebie rajdowcy przyciągają uwagę widzów, jak również potencjalne widowiskowe porażki.

W wyścigach chodzi jedynie o prędkość, a ze śmigów usunięte są wszystkie niepotrzebne rzeczy, włączając w to hamulce oraz inny balast. Pamiętaj, żeby omijać przeszkody znajdujące się na drodze, przejeżdżać przez lądowiska dodające prędkości oraz zmieniać bieg, gdy tylko osiągniesz pełną moc.

Źródło: www.gamebanshee.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...