wampir_maskarada

Mroczny Jastrząb

1 minuta czytania

Mroczny Jastrząb jest legendarny wśród przemytników, gdyż ostatnią dekadę służył jako transport dóbr dla bossa półświatka Taris, Davika Kanga. Dzięki dobremu pilotażowi oraz napędowi o niezwykłej mocy, statek ten zdystansował zarówno patrole Republiki, jak i Sithów, dostarczając towary do każdej podejrzanej osoby na obrzeżach galaktyki. Davik zwykł żartować, że jest to najlepsza rzecz, jaką kiedykolwiek ukradł i, jako że wiele razy statek uratował mu życie, ma dobry powód, aby rościć sobie do niego prawo.

kotor, mroczny jastrząb

Nie jest do końca jasne gdzie Davik zdobył Mrocznego Jastrzębia. Podstawowe systemy były tak często modyfikowane, że trudno ustalić oryginalną klasyfikację i producenta.

Całkiem prawdopodobne, że statek był prototypem w jakimś salonie wystawowym, stworzonym z kilku różnych modeli. Kluczowe komponenty są oczywiście unowocześnione, zaczynając od skradzionych komputerów nawigacyjnych po niespotykanie potężny hipernapęd. Zastosowano również wiele modyfikacji ulepszających przemyt, chociaż tylko Davik wie gdzie są i jak zyskać do nich dostęp.

Źródło: www.gamebanshee.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...