"Dziedzic zaklinaczy" już w październiku!

1 minuta czytania

Informacja prasowa

dziedzic zaklinaczy

Mam przyjemność poinformować, że Game Exe objęło patronatem czwarty tom "Kronik Dziedziców" zatytułowany "Dziedzic zaklinaczy". Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Galeria Książki 8 października 2014 roku. Wtedy wszyscy fani twórczości Cindy Williams Chima powinni znaleźć w swoich księgarniach jej najnowsze dzieło.

Brutalny atak na dobrze prosperującą komunę Wajdlotów nazwano masakrą z Thorn Hill. Jonah Kinlock przeżył, lecz nie wyszedł z tego bez szwanku: podobnie jak inne ofiary, Jonah ma niezwykłe magiczne moce, które dają mu przewagę nad członkami normatywnych gildii. W wieku siedemnastu lat stał się najgroźniejszym zabójcą w Wilczej Jagodzie, organizacji polującej na niezmarłych, czyli na cienie.

Emma Claire Greenwood dorastała w zupełnie innym świecie, wychowywana przez dziadka, który uczył ją muzyki, a nie magii. Niepokorna, zbuntowana nastolatka włóczy się po klubach aż do dnia, kiedy znajduje dziadka umierającego, ściskającego w ręku list z ostrzeżeniem, że Emma może być w niebezpieczeństwie. Idąc za radą dziadka, dziewczyna trafia do świata Jonaha – i zarazem w krainę sekretów i niewyjaśnionych spraw.

Czy Thorn Hill istotnie było pokojową komuną? Czy może, jak twierdzi Gildia Czarodziejów, stanowiło kryjówkę terrorystów z niższych gildii? Podejrzenia czarodziejów narastają, kiedy zaczynają ginąć członkowie normatywnych gildii. Czarodzieje oskarżają Wilczą Jagodę i podsycają napięcia między grupami Wajdlotów.

Jonah i Emma spieszą się, by odkryć prawdę o Thorn Hill, pełni obaw, że ten, kto zaplanował tamtą masakrę, może uderzyć ponownie.

Informacje o książce:

  • Premiera: 8 października 2014
  • Autor: Cinda Williams Chima
  • Tłumaczenie: Dorota Dziewońska
  • Format: 205x140mm
  • Oprawa zintegrowana
  • ISBN 978-83-64297-32-8
  • EAN 9788364297328
  • Cena detaliczna: 39,90 zł

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...