bitwa_blizniakow

Assassin's Creed: Czarna Bandera – Pierwszy fragment powieści Olivera Bowdena

1 minuta czytania

Informacja prasowa

Już 5 marca nastąpi premiera najnowszej książki Olivera Bowdena z bestsellerowej serii Assassin’s Creed pt. Czarna bandera.

Akcja najnowszej książki Olivera Bowdena przeniesie czytelników w początkowe lata XVIII stulecia, w złotą erę piractwa.

assassin's creed, czarna bandera

Jej bohaterem jest Edward Kenway, dorastający w Anglii, arogancki młodzieniec, syn walijskiego hodowcy owiec, niemogący pogodzić się z niskim statusem społecznym i materialnym rodziny. W bristolskich barach, pośród łatwych kobiet i pijackich bijatyk snuje plany zdobycia majątku i pozycji. Nie zmienia tego nawet małżeństwo z piękną Caroline.

By zrealizować swe cele Edward zaciąga się na statek, próbując korsarskiego fachu. Jego drogę znaczą chciwość, ambicje i zdrady. Podążając za swoimi pragnieniami, zyskuje sławę jednego z najniebezpieczniejszych piratów tamtych czasów.

Kiedy na jaw wychodzi spisek zagrażający wszystkiemu, co drogie jego sercu, budzi się w nim żądza zemsty. I tak oto zostaje wciągnięty w odwieczną walkę asasynów i templariuszy...

To wszystko i znacznie więcej znajdziecie w najnowszej, brawurowej książce Olivera Bowdena Assassin’s Creed: Czarna bandera.

Jeśli macie ochotę poczuć smak przygód Edwarda Kenwaya, posłuchajcie pierwszego, obszernego fragmentu w niezrównanej interpretacji Marcina Perchucia. Zapraszamy!

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...