Pozdrowienia z St. Petersburga i zaproszenie na Falkon

1 minuta czytania

Informacja prasowa

Andriej Diakow, autor świeżo wydanej książki z Uniwersum Metro 2033, przesyła pozdrowienia prosto z St. Petersburga.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego klipu video, który autor nagrał specjalnie dla polskich czytelników.

Wszystkich czytelników książek z serii Uniwersum Metro 2033 na Festiwal Fantastyki Falkon 2013, który odbędzie się w dniach 8-11 listopada. Stoisko wydawnictwa Insignis będzie czynny przez wszystkie cztery festiwalowe dni.

W Postapo Café napijecie się herbaty z WOGN-u, rozegracie turniej w planszówkę Metro 2033, zagracie w Metro Last Light…

Na straganie Metro 2033 kupicie książki z dziesięciozłotowym rabatem oraz – Uwaga! Uwaga! To absolutna nowość! – kultowe gadżety ze znakiem Uniwersum Metro 2033, takie jak: kubki, zapalniczki, koszulki oraz premierowo postapokaliptyczny kalendarz na rok 2014.

Kulminacja atrakcji nastąpi w sobotę i niedzielę (9–10 listopada), kiedy to przybędzie z karawaną w pełnym umundurowaniu i uzbrojeniu czterech stalkerów. Stoisko wzbogaci diorama obrazująca tunel metra, na tle której będziecie mogli pozować w profesjonalnym stroju stalkera z kałachem w ręku. Zdjęcia zrobi profesjonalny fotograf.

W sobotę i niedzielę gościć będą również pp. Paweł Podmiotko (tłumacz) oraz Piotr Mocniak(redaktor). Będziecie mogli z nimi porozmawiać na tematy związane z ich warsztatem pracy; na pewno zechcą też udzielić rad początkującym pisarzom.

Jak sami widzicie, atrakcji będzie co niemiara. Wszyscy, którym bliska jest tematyka postapokaliptyczna – obecność na Falkonie obowiązkowa. Do zobaczenia!

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...