W pogoni za proroctwem na Game Exe!

w pogoni za proroctwem, okładka

Jason i Rachel nie urodzili się w Lyrianie ani tam nie dorastali. Jednakże po wszystkich bitwach i porażkach, triumfach i przygodach, a przede wszystkim przyjaźniach nawiązanych w tym fantastycznym świecie, Lyrian stał się dla nich domem w stopniu, jakiego nigdy sobie nie wyobrażali.

Teraz więc, uzbrojeni w proroctwo wygłoszone przez umierającą wyrocznię, wyruszają w dwie oddzielne misje, każde w towarzystwie odważnych i potężnych sojuszników. Wiedzą, że szanse na sukces są niewielkie. Są jednak wreszcie gotowi stać się bohaterami, których Lyrian potrzebuje. Bez względu na cenę.

Nie minął nawet rok od pierwszego spotkania z Jasonem i Rachel w serii „Pozaświatowcy”, a na półkach księgarń już zagościła jej trzecia, ostatnia część zatytułowana „W pogoni za proroctwem”. Cieszy mnie taka polityka wydawnictwa, świadcząca o szacunku dla czytelnika, podczas gdy obecnie coraz częściej zauważam trend na rozpoczynanie kolejnych cykli bez większych szans na ich ukończenie. MAG spisał się więc znakomicie. Pytanie brzmi: czy podobnie można powiedzieć o Brandonie Mullu?

Czytaj dalej...

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...