Zapowiedź Sea of Sorrows

1 minuta czytania

ArenaNet w końcu podzieliła się informacjami na temat trzeciej książki ze świata Guild Wars, która – wzorem poprzednich – ma pogłębić tło fabularne gry i przedstawić te wydarzenia, które rozegrały się pomiędzy obiema częściami popularnej serii gier MMO.

sea of sorrows, guild wars

Głównym bohaterem Sea of Sorrows, autorstwa Ree-Soesbee, będzie Cobiah Marriner. Mieszkając w Lwich Wrotach, zawsze starał się chronić młodsze rodzeństwo oraz matkę. Sytuacja zmusza go jednak do wyprawy na pełne morze. Jednak nie ma to być jedynie kolejna opowieść o bohaterze, gdyż głównym celem książki będzie ukazanie zniszczenia Lwich Wrót wraz z pojawieniem się Zhaitana i jego armii. To także historia Orr – utraconego jeszcze przed upadkiem Askalonu ludzkiego królestwa, w którym niegdyś rezydowali sami bogowie i które upadło wskutek zdrady oraz straszliwej magii, przez którą cały kontynent zatonął w morskiej toni. Chociaż wydarzenia miały miejsce 150 lat przed tymi, których doświadczamy w grze, to ich skutki mają być odczuwalne do dzisiaj.

Poza standardowymi metodami marketingowymi, możemy także spodziewać się kampanii reklamowej w samym GW2. Szykowany jest specjalny event, pojawi się także odpowiedni posąg Cobiaha oraz ciąg dalszy Living Story. Możemy także spodziewać się dodatkowych aktywności na terenie Lwich Wrót.

Książki na sklepowych półkach można wypatrywać już od 25 czerwca. Na datę polskiej premiery będziemy musieli jeszcze poczekać.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...