riese

Nominuj swoich faworytów do Zajdla!

zajdel, nominacje

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w kolejnych nominacjach do Nagrody Fandomu Polskiego im. Janusza A. Zajdla przyznawanej polskim powieściom i opowiadaniom. Na każdą z dwóch kategorii można podać pięć typów, ważne jednak, aby zostały one wydane/opublikowane w ubiegłym roku kalendarzowym. Zgłaszać je można pocztą elektroniczną na adres zajdel@fandom.art.pl oraz pocztą tradycyjną – adres korespondencyjny i więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

Jeśli nie wiecie, na jaki tytuł oddać swój głos – polecam nieoficjalną listę pomocniczą dzieł, które mogą wziąć udział w głosowaniu. Liczymy, że podzielicie się z nami swoimi typami. Moje raczej nie są zbyt wyjątkowe – wszystkie opowiadania, na które oddałem głos, pochodzą z "Chłopców" Jakuba Ćwieka z tej racji, iż tylko te właśnie przeczytałem i zdobyły moje uznanie. W kategorii powieść wybrałem między innymi "Czas silnych istot" Marcina Przybyłka oraz "Niebo ze stali" Roberta M. Wegnera. A wy jak zadecydowaliście? Kto waszym zdaniem zasługuje najbardziej na nominację?

Komentarze

0
·
Oddałem głos na młodych i mniej znanych: POWIEŚĆ 1.Dybuk, Marek Świerczek 2.Ja, potępiona, Katarzyna B. Miszczuk 3.Śmierciowisko, Anna Głąb OPOWIADANIE 1.Głód, Anna Brzezińska 2.Tabularazacja, Grzegorz Janusz Zobaczymy, kto wpadnie na główną listę.

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...