Rebis po raz kolejny Przedsiębiorstwem Fair Play

Informacja prasowa

Dom Wydawniczy REBIS otrzymał jedną z głównych nagród konkursu "Przedsiębiorstwo Fair Play 2012" i trzynasty rok z rzędu certyfikat tego konkursu.

7 grudnia 2012 roku w Sali Kongresowej w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbyła się uroczystość ogłoszenia wyników i wręczenia nagród XV edycji programu "Przedsiębiorstwo Fair Play".

rebis, fair play rebis, fair play

Konkurs organizowany jest przez Krajową Izbę Gospodarczą i Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym. Kapituła XV edycji programu "Przedsiębiorstwo Fair Play" postanowiła przyznać 15 nagród głównych programu – Statuetka "Przedsiębiorstwo Fair Play 2012", które otrzymują najlepsze firmy spośród laureatów programu w danej edycji.

Najlepsi muszą nie tylko być wzorem do naśladowania, lecz także szczególnie wyróżniać się na tle laureatów danej edycji. REBIS otrzymał ją w tym roku między innymi za systematyczne wspieranie księgozbiorów bibliotek gminnych i szkolnych oraz za akcje społeczne ze stowarzyszeniami działającymi na rzecz dzieci i młodzieży.

"Przedsiębiorstwo Fair Play" jest najbardziej znanym certyfikatem rzetelności w Polsce wg badania przeprowadzonego przez TNS OBOP (na zlecenie KRD).W czasie audytu przedsiębiorstw są one badane między innymi pod kątem jakości współpracy z klientami i dostawcami, sposobem traktowania spraw pracowniczych, wywiązywania się z obowiązków wobec urzędów skarbowych, ZUS i tak dalej, a także sposobów działania w otoczeniu społecznym.

rebis, fair play rebis, fair play

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...