Gniew smoka – dziś premiera!

1 minuta czytania

Dziś do sprzedaży trafia już trzeci tom serii książek ze świata Dragonships, czyli Gniew smoka. Co tym razem przygotowali dla swoich vindraskich bohaterów Margaret Weis i Tracy Hickman?

gniew smoka, dragonships

Nakładem Domu Wydawniczego "Rebis" na polskim rynku debiutuje Gniew smoka, nad którym swój patronat objęło także Game Exe. Książka jest kontynuacją przygód vindraskiego okrętu Venjekar i jego załogi, z torguńskim wojownikiem Skylenem na czele. Pod koniec poprzedniego tomu wszystko wskazywało, iż Starzy Bogowie polegli w walce z bogami Raj, przez co ich wybrany lud popadł w niełaskę. Załoga Venjekara znalazła się w niewoli, utracono także smoczą kość.

Ostatecznie jednak Skylen i jego ludzie zdołali uciec. Przyszłość nie rysuje się jednak w wesołych barawach, bowiem ich tropem podąża nie tylko zdrajca Raegar, ale także ogrowie. Ci ostatni posiadają smoczą kość, a tylko wszystkie pięć będzie w stanie obudzić moc, która może przechylić szalę zwycięstwa na rzecz Starych Bogów. Zdobycie ich nie będzie łatwe, ale przecież nie z takich opresji wychodziła już załoga Venjekara.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...