dziki_lad

Czas Horusa nadchodzi

1 minuta czytania

warhammer 40000, plakat

Podobno fani Warhammera 40.000 regularnie szturmują skrzynki mailowe Fabryki Słów, dlatego w związku z tym chciałam przekazać wam nieco smacznych nowinek niecnie od wydawców wykradzionych. Oficjalnie zakończono już prace nad "Czasem Horusa". Będzie to pierwszy tom świeżutkiego cyklu "Herezja Horusa", otwierający jednocześnie polskie wydania Warhammera 40.000. Wszystkie ukażą się nakładem Fabryki Słów.

Obecnie książka czeka na akceptację ze strony Black Library, a w polskich księgarniach ma się ukazać w już czerwcu. Wkrótce też czytelnicy mają też otrzymać nieco więcej informacji: "Przede wszystkim chciałbym na podstawie konkretnych przykładów zobrazować prace nad przekładem. Z korespondencji z wydawnictwem dobitnie widać, że jest to sprawa szalenie istotna dla Czytelników." – zdradza Tomasz Stawecki, fabryczny magik opiekujący się całym projektem.

I druga radująca nasze (i wasze mam nadzieję również) serca wieść: GameExe będzie patronować temu wydaniu!

Komentarze

0
·
O grze Warhammera 40.000 słyszałem ale o książce to pierwszy raz , jeśli będzie dobra to warto się nią zainteresować , choć nie sądzę żeby ta książka kosztowała mniej niż 50 zł
0
·
A bo mało to jest książek na podstawie gier? Diablo, Warcraft, Starcraft, Star Wars (tu na podstawie filmu co prawda) to tylko szczyt góry lodowej. Więc dlaczego by nie oprzeć fabuły na grze RPG?

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...