dziki_lad

Czarne Sny ze Stalkerem

1 minuta czytania

czarne sny

Fabryka Słów przygotowała specjalną promocję dla miłośników klimatów postapokaliptycznych. Obie części powieści Pawła Kornewa "Czarne Sny" od dziś są dostępne w sklepie Fabryka.pl z premierowym rabatem 15%. Do tego osoby, które kupią jednocześnie część 1 i 2 otrzymają gratis(!) grę "S.T.A.L.K.E.R. – Zew Prypeci" z serii Premium Games. Przyznacie, że brzmi kusząco? To ja może jeszcze dla pokuszenia dodam co nieco o książce:

Sopel znowu ma kłopoty. Garbatego dopiero grób wyprostuje

czarne sny

Jedyna droga ucieczki wiedzie tam, skąd wszyscy chcieliby uciec. Wprost w paszczę Przygranicza, gdzie miłosierdzie zdechło pod śniegiem, a przyjaźń mierzy się wielkością długu do spłacenia.

Tam gdzie groza i mróz ścinają krew na wyścigi

Przygranicze. Skuty lodem, oderwany skrawek naszego świata. Ziemia jeszcze niczyja i przyczółek walki o losy ludzkości. Ale w Przygraniczu nikt nie myśli o przyszłości innej niż swoja. Liczy się tylko to, jak bardzo chcesz żyć. Czy obronisz się przed furią rozszalałych bestii? Czy aktywujesz amulet zanim trafi cię bojowy czar? Czy okażesz się silniejszy niż śmiertelny, arktyczny mróz?

Co ma być to będzie! Przeznaczenie to dziwka – nie oczekuj, że się w Tobie zakocha...

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...