"Igrzyska Śmierci" i "Łowca złodziei" – konkursy!

2 minuty czytania

igrzyska śmierci, okładka

Z przyjemnością zawiadamiam, że ruszyły nowe konkursy na GameExe. Tym razem aż piątka szczęśliwców będzie miała okazję wygrać książkę pt. "Igrzyska Śmierci", za którą serdecznie dziękujemy wydawnictwu Media Rodzina, a czwórka wylosowanych trafi na "Łowcę złodziei", zasponsorowanego przez wydawnictwo Prószyński i S-ka. Konkursy już wystartowały, więc to najwyższy czas, by chwycić klawiatury w dłoń i wysyłać nam zgłoszenia czym prędzej.

Igrzyska śmierci

Na ruinach dawnej Ameryki Północnej rozciąga się państwo Panem, z imponującym Kapitolem otoczonym przez dwanaście dystryktów. Okrutne władze stolicy zmuszają podległe sobie rejony do składania upiornej daniny. Raz w roku każdy dystrykt musi dostarczyć chłopca i dziewczynę między dwunastym a osiemnastym rokiem życia, by wzięli udział w Głodowych Igrzyskach, turnieju na śmierć i życie, transmitowanym na żywo przez telewizję.

Bohaterką, a jednocześnie narratorką książki jest szesnastoletnia Katniss Everdeen, która mieszka z matką i młodszą siostrą w jednym z najbiedniejszych dystryktów nowego państwa. Katniss po śmierci ojca jest głową rodziny – musi troszczyć się o młodszą siostrę i chorą matkę, a jest to prawdziwa walka o przetrwanie...

łowca złodziei, okładka

Łowca złodziei

Ulice Deephaven nie są bezpieczne. Miasto odbudowuje się po brutalnej wojnie domowej, która przetoczyła się przez imperium. W zaułkach czyhają mordercy, ostre jak brzytwa noże kieszonkowców odcinają sakiewki i podrzynają gardła, a żebracy walczą z sierotami o znalezione resztki.

Młody Berren chce odmienić swój los. W akcie desperacji okrada tego, którego boi się każdy rabuś ? łowcę złodziei. Za zuchwałość przyjdzie mu zapłacić życiem. W najlepszym wypadku czeka go niewolnicza praca w kopalni.

Tajemniczy mistrz Syannis ma jednak wobec Berrena inne plany.

I jak? Zainteresowani? W takim razie, po więcej informacji odsyłam was na tę stronę. Powodzenia!

Komentarze

0
·
wziąłbym udział, ale po co mi książki papierowe skoro mam czytnik Kindle . Fajnie jakby były jakieś konkursy z
ebookami .

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...