Zieleń Szmaragdu – trzeci tom bestsellerowej serii już w sprzedaży!

2 minuty czytania

Informacja prasowa

zieleń szmaragdu, kerstin gier, błękit szafiru, małgorzata lewińska, trylogia czasu, gewndolyn, małgorzata lewińska

W sprzedaży pojawiał się ostatni trzeci tom bestsellerowej serii "Zieleń Szmaragdu" autorstwa Kerstin Gier. Do księgarń trafią również dwa audiobooki – "Błękit szafiru" i "Zieleń Szmaragdu", w mistrzowskiej interpretacji Małgorzaty Lewińskiej.

Zieleń Szmaragdu jest trzecią, finałową częścią bestsellerowej serii Trylogia czasu, do której prawa sprzedano już do 18 krajów. Autorka i tym razem zachwyca, oszałamia, a co najważniejsze – gwarantuje znakomitą zabawę.

Kolejny klejnot pochłania bez reszty, relaksuje, bo czytając zapomina się o otaczającym świecie, a nie kończy, dopóki nie ujrzy się ostatniej strony. Wspaniała rozrywka dla czytelników, a oprócz tego sekretne bractwo, intrygi, tajna misja, podróże w czasie, niebezpieczeństwa czyhające w najmniej spodziewanym momencie, miłość, która nie zna granic czasu… I znani z poprzednich tomów bohaterowie – Gwendolyn obdarzona genem podróży w czasie i towarzyszący jej w tych podróżach bezczelny i arogancki Gideon. Są również osobliwe postacie jak Hrabia de Saint Germain, czy gargulec Xemerius ze swoimi trafnymi, bardzo zabawnymi spostrzeżeniami i ripostami.

Trzecia część powieści to dla Gwen – podróżniczki w czasie mimo woli – czas, gdy musi wziąć się w garść, chociażby po to, żeby przeżyć. Nici intryg z przeszłości także dziś splatają się w zabójczą sieć. Złowrogi Hrabia de Saint Germain jest bardzo bliski swojego celu. Gwendolyn musi stanąć do walki o prawdę, miłość… i własne życie.

zieleń szmaragdu, kerstin gier, błękit szafiru, małgorzata lewińska, trylogia czasu, gewndolyn, małgorzata lewińska zieleń szmaragdu, kerstin gier, błękit szafiru, małgorzata lewińska, trylogia czasu, gewndolyn, małgorzata lewińska zieleń szmaragdu, kerstin gier, błękit szafiru, małgorzata lewińska, trylogia czasu, gewndolyn, małgorzata lewińska

Całość Trylogii jest też dostępna na audiobookach – w mistrzowskim wykonaniu Małgorzaty Lewińskiej. Jak sama pisze – Uwielbiam tę trylogię. Uwielbiam ją za magiczne podróże, dreszcz przygody, ale chyba przede wszystkim za genialny humor. Trylogia czasu to po trosze powieści historyczne, po trosze przygodowe, trochę kryminalne, nie brak tu nawet elementów fantasy. Czerwień Rubinu, Błękit Szafiru i Zieleń Szmaragdu to także wspaniałe spektrum dawnych obyczajów, a dla miłośniczek thrillerów historycznych pretekst do przeżycia świetnej przygody. Nie ma tu supertechniki i maszyn rodem z science fiction. Jest za to przeznaczenie, odrobina realizmu magicznego i dużo tajemnic. Nie może również obyć się bez miłości. Ten wątek przepełniony jest tajemnicą, młodzieńczymi westchnieniami, ale i dojrzałością. Trylogia czasu to ponadpokoleniowa historia dla wszystkich kobiet – dodaje aktorka.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...