dziki_lad

Fragment powieści Drewa Magary’ego "Nieśmiertelność zabije nas wszystkich" na GameExe

1 minuta czytania

Informacja prasowa

książki fantasy, dick, philip k, nieśmiertelność zabije nas wszystkich, drew magary, premiera 17 lutego

Nominowana da nagrody im. Philipa K. Dicka powieśc "Nieśmiertelność zabije nas wszystkich" Drewa Magary’ego jest już w sprzedaży, w związku z tym mamy dla Was fragment rozdziału ósmego książki pt. „Wszyscy się rozwodzą” oraz świeże opinie:

Ja sama z wielką chęcią sięgnęłam po Nieśmiertelność zabije nas wszystkich i nie zawiodłam się, bo książka prezentuje sobą bardzo dobry poziom i czyta się ją jednym tchem jako wielce zajmującą i wciągającą lekturę.
- Blog Dywagacje nad herbatą

Powieść Nieśmiertelność zabije nas wszystkich jest lekturą zmuszającą do myślenia i nie pozostawiającą czytelnika obojętnym. Chcąc nie chcąc musimy zająć stanowisko wobec roztaczanej przez Drew Magary'ego wizji. To książka, którą naprawdę warto przeczytać. Szczerze polecam!
- Fantasy Book

Gorąco polecamy lekturę!

Komentarze

0
·
Drew Magary nie tylko przemyślał dokładnie umieszczane w książce sytuacje, zachowania, odczucia i zmiany w ludziach. Autor książki pozostawia czytelnikowi wiele do myślenia i to już w trakcie czytania lektury. Rozmyślając czasami o nieśmiertelności nawet nie zdajemy sobie sprawy, jakie skutki ona ze sobą niesie. "Nieśmiertelność zabije nas wszystkich" to książka niesamowicie interesująca.

Styl pisarza okazuje się niebywale lekki. "Nieśmiertelność zabije nas wszystkich: to książka należąca do tych nie najcieńszych, a mimo to można ją pochłonąć w jeden dzień. Jeżeli miałabym wymienić tytuł przybliżony do fabuły książki, to zdecydowanie byłby to bardzo popularny, acz krwawy film "Oszukać przeznaczenie". Tamtejsi bohaterowie również uciekają przed śmiercią i równie szybko przekonują się, że przed kostuchą nie ma drogi ucieczki.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...