Siódmy fragment Pitera, Spotkanie z Dmitrijem Glukhovskym oraz wycieczka do Meksyku.

1 minuta czytania

Informacja prasowa

Na stronie metro2033.pl został opublikowany siódmy, przedostatni już fragment "Pitera" Szymuna Wroczka (można go przeczytać również na GameExe). Książka miała premierę w minioną środę – wszystkich, którzy chcą poczuć klimat petersburskiego metra, zapraszamy do księgarń.

Dziś do Polski przylatuje Dmitry Glukhovski, aby zaprezentować swoją nową książkę "Czas zmierzchu" oraz przedstawić książkę autorstwa Szymuna Wroczka pt. "Piter", która rozpoczyna serię "Uniwersum Metro 2033".

metro 2033, uniwersum, piter, dmitry glukhovsky, szymon wroczek czas zmierzchu, metro 2033, uniwersum, piter, dmitry glukhovsky

Z Dmitrijem Glukhovskym będzie można się spotkać w najbliższy czwartek 17 listopada o godz. 18.00 w Empiku Junior przy ul. Marszałkowskiej 116/122 w Warszawie. Autor "Metra 2033" będzie odpowiadał na pytania czytelników i podpisywał swoje książki.

W środę, 26 listopada Glukhovsky będzie gościem Marzeny Chełminiak w programie "Dzień Dobry Bardzo" w Radiu ZET. Autor będzie opowiadał o swojej książce "Czas zmierzchu". W trakcie programu zostanie przeprowadzony konkurs, w którym będzie można wygrać dziesięciodniową wycieczkę do Meksyku dla dwóch osób.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...