Assassin’s Creed: Bractwo już w księgarniach!

Informacja prasowa

assassin's creed: bractwo, ezio auditore, ubisoft, cesare biorgiia, oliver bowden, aim media

Dziś do księgarń trafia długo wyczekiwana książka Olivera Bowdena „Assassin’s Creed: Bractwo”, inspirowana bestsellerową grą komputerową „Assassin’s Creed: Brotherhood”. Jest ona bezpośrednią kontynuacją powieści „Renensans”, która w Polsce ukazała się równo rok temu. Z tej okazji mamy dla was kolejny fragment książki, który możecie przeczytać na GameExe.

Tym razem Ezio Auditore – dojrzały i doświadczony już asasyn – podejmie się misji wyzwolenia Rzymu spod despotycznej władzy Cesare Borgii, syna papieża Aleksandra VI. Nie będzie to zadanie łatwe, i to nie tylko ze względu na przeciwnika – w szeregach bractwa asasynów najprawdopodobniej czai się zdrajca, przyjaciel Ezia – Leonardo da Vinci – przeszedł na stronę wroga, a na domiar złego sercem asasyna targa nieszczęśliwa miłość.

Jak potoczą się losy asasyna, który jeszcze nie tak dawno odkrywał swoje powołanie, a dziś staje na czele bractwa, dowiecie się z niezwykle dynamicznej, wartkiej akcji powieści Olivera Bowdena, osadzonej w pobudzających wyobraźnię realiach przesiąkniętego zepsuciem i chylącego się ku upadkowi Wiecznego Miasta.

Powieść Olivera Bowdena „Assassin’s Creed: Bractwo” ukazała się nakładem wydawnictwa Insignis Media w przekładzie Przemysława Bielińskiego.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...