dziki_lad

Jutro premiera "Pitera" oraz "Czasu zmierzchu" – do wygrania wycieczka do Meksyku!

2 minuty czytania

Informacja prasowa

Już w najbliższą środę, 9 listopada, na księgarskich półkach całego kraju zadebiutuje "Piter" Szymuna Wroczka – pierwsza książka w ramach projektu Dmitrija Glukhovsky’ego Uniwersum Metro 2033.

metro 2033, uniwersum, piter, dmitry glukhovsky, szymon wroczek czas zmierzchu, metro 2033, uniwersum, piter, dmitry glukhovsky

Wszystkich, którzy chcieliby sprawdzić czy "Piter" wpisuje się w klimaty legendarnego już "Metra 2033" zapraszamy na stronię metro2033.pl, gdzie opublikowaliśmy już szósty fragment książki (fragment możecie również przeczytać na GameExe). Można go nie tylko przeczytać, ale też posłuchać w niezrównanej interpretacji Krzysztofa Gosztyły. Zapraszamy też do udziału w szóstej odsłonie konkursu, w którym można wygrać niezbędną w ciemnych tunelach metra latarkę.

Przypominamy też o spotkaniu z Dmitrijem Glukhovskym, które odbędzie się 17 listopada w warszawskim Empiku Junior przy ul. Marszałkowskiej 116/122. Będzie to okazja do zdobycia autografu i osobistego spotkania z autorem. Dmitry Glukhovsky przyjeżdża do Polski aby zaprezentować swoją nową książkę zatytułowaną "Czas zmierzchu" oraz by zainaugurować projekt Uniwersum Metro 2033, który rozpoczyna książka Szymuna Wroczka – "Piter".

Nowa powieść Dmitrija Glukhovsky’ego zatytułowana "Czas zmierzchu", będzie miała swoja premierę również w środę 9 listopada. Glukhovsky, który jest znany polskim czytelnikom z postapokaliptycznych powieści "Metro 2033" i "Metro 2034", tym razem proponuje książkę w klimacie kryminalno-fantastycznym.

Wszystkich ciekawych tego, co łączy wierzenia Majów z nasza współczesną cywilizacją zapraszamy do lektury "Czasu zmierzchu".

Dla czytelników, którzy chcieliby na własne oczy zobaczyć miasto Majów, Wydawnictwo Insignis i Biuro Podróży Relaksmisja.com ufundowali 10-dniową wycieczkę dla dwóch osób do meksykańskiego miasta Tulum na Jukatanie, jednego z ośrodków starożytnej cywilizacji Majów, w rejony gdzie rozgrywa się część akcji "Czasu zmierzchu".

metro 2033, piter, uniwersum, dmitry glukhovsky, czas zmierzchu, szymon wroczek

Konkurs, w którym będzie można wygrać tę wycieczkę zostanie przeprowadzony na antenie Radia ZET 16 listopada w porannym programie "Dzień Dobry Bardzo", którego gościem będzie Dimitry Glukhovsky. Zapraszamy!

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...