STRACH MĘDRCA w księgarniach już 8 listopada!

1 minuta czytania

Informacja prasowa

strach mędrca, patrcik rothfuss, kvothe, elodin, kroniki krolobojców, imię wiatru

8 listopada trafi do księgarń "Strach mędrca, cześć I" autorstwa Patricka Rothfussa. To kontynuacja świetnego "Imienia Wiatru", które zapoczątkowało cykl KRONIKI KRÓLOBÓJCY.

Oto ciąg dalszy epickich przygód Kvothe’a, który w zaciszu gospody mierzy się ze swoją legendą. Opowieść o jego wczesnej młodości, wstąpieniu do Akademii i stawianiu tam pierwszych kroków – powoli zaczyna nabierać głębszych barw. Zdecydowany nauczyć się magii imion bohater próbuje przekonać do siebie mistrza Elodina. Sukces rodzi jednak zazdrość, a jego wrogowie, przede wszystkim Ambrose, nie śpią. Goniąc za Chandrianami, w pragnieniu zemsty, Kvothe gubi gdzieś niewinność.

Przed wami odsłona druga KRONIK KRÓLOBÓJCY.

„Patrick Rothfuss po niesamowitym debiucie zajął pewne miejsce na scenie głównych pisarzy gatunku fantasy i może kontynuować walkę bez żadnej rozgrzewki. Jordan i Goodkind powinni zacząć się nerwowo oglądać przez ramię!”Kevin J. Anderson

Jeśli jesteś czytelnikiem fantasy lub po prostu potrafisz docenić dzieło o naprawdę epickim rozmachu – nie przegap tej książki”. – Orson Scott Card

Natomiast "Strach mędrca, część II" ukaże się w styczniu 2012 roku.

Zapraszamy też na imiewiatru.pl.

Komentarze

0
·
Świetna wiadomość!!! Imię Wiatru to genialna książka a czas oczekiwania na kolejny tom właśnie dobiegł końca
0
·
Z niecierpliwością czekam, aż ta książka wpadnie mi łapy
,,Imię Wiatru'' - to jedna z najlepszych książek fantasy jakie czytałem (a czytałem ich bardzo wiele) i jestem bardzo ciekawy dalszego ciągu.
Polecam

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...