Zbliżająca się premiera "Pitera" i nowy fragment

1 minuta czytania

Informacja prasowa

piter, metro 2033

Już tylko 7 dni dzieli nas od premiery "Pitera", pierwszej polskiej książki z serii Uniwersum Metro 2033. Niedługo każdy będzie mógł przeczytać 600 stron niesamowitej historii ludzi żyjących po końcu świata w petersburskim metrze. Tymczasem zapraszamy do lektury piątego fragmentu, który został dodany w formie tekstowej i pliku audio na stronie metro2033.pl.

Za 17 dni spotkanie z pomysłodawcą Uniwersum Metra 2033 – Dmitrijem Glukhovskim. W związku z tym wydarzeniem, dla naszych Metrowiczów, przygotowaliśmy małą niespodziankę.

Na spotkaniu 17 listopada, o godz. 18.00 w Empiku przy Marszałkowskiej w Warszawie wręczymy 25 osobom metrowe latarki. Aby w taki sposób stać się posiadaczem latarki należy...

  • posiadać swój profil na stronie metro2033.pl założony przed 30.10.2011
  • wysłać zgłoszenie o przybyciu na spotkanie z Dmitrijem Glukhovskim na adres konkurs@metro2033.pl, w tytule wiadomości należy wpisać „spotkanie” a w treści wiadomości wpisać nazwę profilu używaną na stronie metro2033.pl

O wygranej decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby, które do Warszawy na spotkanie z Dmitriej Glukhovskim wybierają się z innych miejscowości i poinformują nas o tym pisząc na adres konkurs@metro2033.pl zostaną nagrodzenie latarkami nawet w przypadku, gdy ich zgłoszenie nie zmieści się w pierwszych 25-ciu.

Jak zwykle, latarkę można również wygrać biorąc udział w konkursie towarzyszącym nowemu fragmentowi "Pitera". Zapraszamy!

Fragmenty możecie również przeczytać na GameExe!

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...