dziki_lad

Bar dla potępionych nareszcie w Polsce!

1 minuta czytania

Informacja prasowa

bar dla potępionych, kealan patricka burke, prószyński i s-kaZ przyjemnością informujemy, że już 3 listopada do sprzedaży trafi Bar dla potępionych – pierwsza na polskim rynku powieść Kealana Patricka Burke, uważanego za jednego z najbardziej oryginalnych współczesnych autorów grozy.

Witajcie w barze "U Eddiego”, gdzie dzisiejszej nocy, po raz pierwszy od trzech lat nic nie pójdzie zgodnie z planem.

Przeglądarka może nie wspierać wyświetlania tego obrazu. Dzisiejszej nocy możecie tu spotkać: Toma, nękanego przez demony przeszłości stróża prawa, za którym śmierć człapie krok w krok; barmankę Gracie, niedoszłą aktorkę, skazaną przez ojca na życie w czyśćcu zakazanej spelunki; Flo, miejscową uwodzicielkę, która podobno (choć kto wie na pewno?) zamordowała swojego męża; Cobba, nudystę od dawna oczekującego na przeprosiny kolonii, z której go wygnano; Wintry'ego, niemego olbrzyma, który opowiada o sobie jedynie za pomocą niezrozum iałych wiadomości wypisywanych pod nagłówkami gazet; Kyle'a, dzieciaka ukrywającego pod stołem naładowany pistolet i Kadawra, który wygląda jak trup, lecz świetnie pachnie i spędza czas przeliczając drobne.

Jest też wielebny Hill, który pojawia się o jedenastej, z punktualnością automatu, by powiedzieć im kto ma dziś umrzeć i kto ma wsiąść do samochodu...

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...