Atticus O'Sullivan, jedyny w swoim rodzaju druid, powraca!

1 minuta czytania

Informacja prasowa

kronika źelaznego druida, kevin haerne, atticus asullivan, między młotem a piorunem, rebis

W najbliższą środę trafi do księgarń trzecia część KRONIK ŻELAZNEGO DRUIDA zatytułowana Między młotem, a piorunem.

Atticus O’Sullivan, beztrosko manipulując uczuciami naiwnego Ratatoska, wiewiórki rozmiarów betoniarki, dostaje się po pniu Yggdrasilu, Drzewa Życia, do świata bogów nordyckich. Stamtąd jednak, po kradzieży magicznego jabłka, której dopuszcza się przy akompaniamencie romantycznie posapujących olbrzymów, musi dać drapaka przed rozzłoszczonym Odynem.

Kojące oblicze Jezusa bujającego się w rytm bluesowych melodii, mentorska postawa wobec Granuaile i coraz ciemniejsze chmury zbierające się nad głową Atticusa – to wszystko sprawia, że nasz bohater po ponad dwóch tysiącach lat zaczyna poważnieć. Rychło w czas, ponieważ wokół niego robi się coraz bardziej złowrogo. Żelazny druid nie byłby jednak sobą, gdyby nie spróbował po raz kolejny czegoś niedorzecznego. Chrystusowa jasnowidzenie nie może kłamać – Thor to może i młot, ale planowany zamach na jego życie pociągnie za sobą straszne konsekwencje...

Polecamy poprzednie części cyklu: Na psa urok oraz Raz wiedźmie śmierć.

Komentarze

0
·
Jestem w trakcie czytania pierwszej części - "Na psa urok" i muszę przyznać, że na razie książka jest zajeb****. Ma to coś co przyciąga- humor, ciekawe i ekscentryczne postacie i bardzo fajnego bohatera. Nie wiem jak zresztą, bo jestem na 70 stronie, ale jeśli książka będzie trzymała ten sam poziom, co początek to następne z pewnością zacznę czytać.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...