posiadlosc

„Czerwona Piramida” – recenzja i konkurs

1 minuta czytania

czerwona piramida, rick riordan

Choć popularna w naszym kraju seria o Percym Jacksonie i jego nietypowych przygodach, znalazła swój szczęśliwy koniec, nie oznacza to pożegnania z twórczością niejakiego Ricka Riordana. Przeciwnie! Na rodzimych półkach sklepowych zadebiutował właśnie nowy cykl, tego niezwykle płodnego pisarza – „Kroniki rodu Kane”. Cała intryga ponownie kręci się wokół bóstw, maczających swoje starożytne paluchy w sprawy współczesnego świata. Jest więc „oczywistą oczywistością”, że w związku z tym pojawiają się pewne pytania. Czy autor nie popada w sztampę? Czy mariaż z egipskimi bogami wyszedł Riordanowi na dobre, a może odbił się czkawką? Czy nowa seria trzyma wysoki poziom?

W tym momencie wkracza nasz skromny serwis, który podaje pomocną dłoń. Otóż, na wszystkie z tych pytań (a nawet więcej!) odpowiada nasz redakcyjny specjalista Nazin, który dzięki uprzejmości wydawnictwa Galeria Książki, przygotował dla Was soczystą recenzję.

To jednak nie koniec atrakcji! Wszyscy zainteresowani nie muszą nawet ruszać się z domu, aby poznać historię Cartera i Sadie. Wystarczy tylko skierować swoje wirtualne kroki pod ten adres, wykazać się odpowiednią wiedzą i mieć trochę szczęścia, a książka sama wyląduje na Waszej półce, przyniesiona na złotej tacy przez miłego pana listonosza. Sami przyznacie, że to uczciwy i intrygujący interes?

Życzę zatem udanych łowów!

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...